Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

3 godziny temu, Tester napisał:

profeska :)

Pytanie tylko czy uwzgledniłeś napięcie szkła przy wycięciu na komin. Nie wiem jak gruba jest szyba, ale może warto było zrobić wycięcie o zaokrąglonych rogach?

Cześć  ,  "szybki" po bokach są doklejane więc naprężenia są jak w zwykłym akwarium  . Do tego szyba ma 10 mm , to jak na metr akwarium duży naddatek . 
Był pomysł jednej tafli i wycięcia , właściwie wywiercenia szczeliny pod grzebień ale tak było prościej , mniej estetycznie ale myślę że po zalaniu nie będzie bardzo widoczne . 
 

 

18 minut temu, mmaadd napisał:

Czym będziesz świecił? Led czy Świetlówki?

Oczywiście lampa   LED , własnej produkcji .Jedna z obecnego zbiornika i jej bez mała klon , będą dwie , choć w praniu się okaże czy wystarczą do równomiernego pokrycia światłem  tak jak to sobie planuję . Najwyżej dołożę trzecią  . 

79Gam1x.jpg

1dkB2bq.jpg

 

Dziś jak dobrze pójdzie (odpukane) skończę część hydrauliki za szafką i akwa powędruję na swoje docelowe miejsce . I będzie początek ożywiania skały  .

SU1

SU1

3 godziny temu, Tester napisał:

profeska :)

Pytanie tylko czy uwzgledniłeś napięcie szkła przy wycięciu na komin. Nie wiem jak gruba jest szyba, ale może warto było zrobić wycięcie o zaokrąglonych rogach?

Cześć  ,  "szybki" po bokach są doklejane więc naprężenia są jak w zwykłym akwarium  . Do tego szyba ma 10 mm , to jak na metr akwarium duży naddatek . 
Był pomysł jednej tafli i wycięcia , właściwie wywiercenia szczeliny pod grzebień ale tak było prościej , mniej estetycznie ale myślę że po zalaniu nie będzie bardzo widoczne . 
 

 

9 minut temu, mmaadd napisał:

Czym będziesz świecił? Led czy Świetlówki?

Oczywiście lampa   LED , własnej produkcji .Jedna z obecnego zbiornika i jej bez mała klon , będą dwie , choć w praniu się okaże czy wystarczą do równomiernego pokrycia światłem  tak jak to sobie planuję . Najwyżej dołożę trzecią  . 

79Gam1x.jpg

1dkB2bq.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.