Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Właśnie czytam jeden wątek Kolegi Tapajos32 i sporo jest propozycji, spisuję i będę coś wybierał.

Duże to stelaż, meblarz, sump, hydraulika i masa innych rzeczy , sporo do zrobienia , sporo kasy a jak mnie akwarium przerośnie to dam spokój sprzedam/oddam i nie będzie wielkiej straty,  jak będzie ok to przeniosę do sypialni a w salonie postawię większe.

Czy 40l to max ? "Ciut większe" , np. 40x40x40 , 50x50x40lub50 czyli 64-125l ?

Założenie - bez sumpa, najchętniej panel z tyłu, żeby nie widać było gratów, powierzchnia mnie nie ogranicza, ewentualnie kaskada, multikani, skimer.

Co doradzicie ?

pdz

pdz

Właśnie czytam jeden wątek Kolegi Tapajos32 i sporo jest propozycji.

Duże to stelaż, meblarz, sump, hydraulika i masa innych rzeczy a ja po prostu chcę zrobić małe, jak mnie to przerośnie to dam spokój, jak będzie ok to zaniosę do sypialni a w salonie postawię większe.

Czy 40l to max ? "Ciut większe" , np. 40x40x40 , 50x50x40lub50 czyli 64-125l ? przy założeniu jak na początku.

pdz

pdz

Właśnie czytam jeden wątek Kolegi Tapajos32 i sporo jest propozycji.

Duże to stelaż, meblarz, sump, hydraulika i masa innych rzeczy a ja po prostu chcę zrobić małe, jak mnie to przerośnie to dam spokój, jak będzie ok to zaniosę do sypialni a w salonie postawię większe.

Czy 40l to max ? "Ciut większe" , np. 40x4040 , 50x50x50 ? przy założeniu jak na początku.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.