Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Więc tak , w weekend będę miał więcej czasu i robię makietkę akwarium , żeby z uwagi na lokalizację akwarium przy wejściu do salonu zdecydować czy bezpieczniej 60x60x50-55 czy 90x50-60x50-55 i co lepiej będzie wyglądać dla oka a po feriach pewnie zamówię stelaż, meblarza, baniak i resztę.

 

Co do oświetlenia, to w zasadzie jeśli zdecyduję się na DIY , mógłbym zacząć składanie już teraz.

Dzisiaj  przeorałem kilka wątków , trafiłem na ciekawy film i mam 2 pytania :

1. W T5 przyjmuje się 1W / 1 litr , jak jest w oświetleniu LED ?

2. Jaki stosunek LEDów ? Widziałem gotowe moduły F-GROW AQUMA (jest możliwość zakupu płytki i samodzielnej decyzji jakie kolory) , w filmie znalezionym w necie (swoją drogą długi i pomocny) też była propozycja , niektóre lampy np. w eRybka mają szczegółowo opisane ilości i kolory zastosowanych LEDów i w każdym rozwiązaniu jest nieco inaczej.

pdz

pdz

Więc tak , w weekend będę miał więcej czasu i robię makietkę akwarium , żeby z uwagi na lokalizację akwarium przy wejściu do salonu zdecydować czy bezpieczniej 60x60x50-55 czy 90x50-60x50-55 i co lepiej będzie wyglądać dla oka a po feriach pewnie zamówię stelaż, meblarza, baniak i resztę.

 

Co do oświetlenia, to w zasadzie jeśli zdecyduję się na DIY , mógłbym zacząć składanie już teraz.

Dzisiaj  przeorałem kilka wątków , trafiłem na ciekawy film i mam 2 pytania :

1. W T5 przyjmuje się 1W / 1 litr , jak jest w oświetleniu LED ?

2. Jaki stosunek LEDów ? Widziałem gotowe moduły F-GROW AQUMA (jest możliwość zakupu płytki i samodzielnej decyzji jakie kolory) , w filmie też była propozycja , niektóre lampy np. w eRybka mają szczegółowo opisane ilości i kolory zastosowanych LEDów i w każdym rozwiązaniu jest nieco inaczej.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.