Skocz do zawartości

Historia edycji

volf

volf

2 godziny temu, Mini napisał:

Mi odpowiada, jednak mi chodzi o to żeby skała miała swoje miejsce w biotopie. Powinna pełnić nie tylko funkcje ozdobne ale też filtracyjne i jako schronienie. Mi ona może odpowiada, jednak jeżeli doświadczeni akwarysci piszą że się nie nadaje to musi cos w tym być. Musi odpowiadać przede wszystkim  życiu. 

To mamy różne preferencje. Ja lubię czyste sterylne akwa z gładkimi skałami gdzie żaden wieloszczet czy inny robal nie wpełznie. Powodzenia ze startem.

volf

volf

6 minut temu, Mini napisał:

Mi odpowiada, jednak mi chodzi o to żeby skała miała swoje miejsce w biotopie. Powinna pełnić nie tylko funkcje ozdobne ale też filtracyjne i jako schronienie. Mi ona może odpowiada, jednak jeżeli doświadczeni akwarysci piszą że się nie nadaje to musi cos w tym być. Musi odpowiadać przede wszystkim  życiu. 

To mamy różne preferencje. Ja lubię czyste sterylne akwa z gładkimi skałami gdzie żaden wieloszczet czy inny robal nie wpełznie, mam do nich obrzydzenie czy jak się tam to fachowo nazywa. Wystarczy że w pracy mam z nimi do czynienia na codzień,  w domu są mi zbędne. Powodzenia ze startem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.