Jump to content

volf

Klubowicz
 • Content count

  1877
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sląskie Czeladź
 • Akwarium
  160 L siedem lat, 49L jeden rok

Recent Profile Visitors

3827 profile views
 1. volf

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Koronawirus to robota obcych, jak wytrzebią połowę ludności to wyślą oddziały szturmowe i przeprowadzą inwazję. Dlatego jedynym słusznym posunięciem jest przerwanie szycia maseczek i uruchomienie produkcji zielonych kombinezonow, wtedy będzie można przeprowadzić kontratak z zaskoczenia.
 2. volf

  deska tarasowa

  Używałeś takiego wiertła z frezem czy wkręcałeś bezpośrednio wkrętarką
 3. volf

  deska tarasowa

  Dzięki, skoro syberyjski się sprawdza wiec decyzja zapadła.
 4. volf

  deska tarasowa

  Właśnie dostałem wiadomość od użytkownika kompozytu i odradza, po roku traci kolor w nasłonecznionych miejscach. Zdecyduje się na drewno, tylko jest kilka gatunkow modrzewia, swierku i innych tzw. egzotycznych i każdy producent czy sprzedawca zachwala swoje.Akurat w mojej okolicy są same tarasy z betonu i nie mam wglądu.
 5. volf

  deska tarasowa

  Witam. Potrzebuje deski tarasowe, które nie spękają lub wyblakną po roku i wytrzymają mi przynajmniej kilka lat.Jeśli ktoś używa i może jakies polecic to będę wdzięczny. Nie interesują mnie opinie z internetu, proszę o informacje z pierwszej ręki.
 6. volf

  Potrzebuję żółty koral ...

  W sprawie żółtych parazoa można skontaktować się (fb) z właścicielem Akwaświat Katowice. Sklep jest po likwidacji ale wszystko co zostało przeniesiono do mieszkania. Żółtymi parazoa były obrośnięte szyby i rurki w jednym akwarium, w innym również był żółty koral w cenie 230zl ale niestety nie znam nazwy.
 7. volf

  Led philips

  https://led-byt.pl/pl/c/Diody-LED/13 https://led-byt.pl/pl/c/3W-PHILIPS-LUXEON/51
 8. volf

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Żeby nie wypaść z formy pomagam tylko córce w prowadzeniu firmy, ja już mogę się śmiać z tych co nie oszczędzali i żyli ponad stan a teraz ssą palce z rozpaczy bo żyli na kredyt bez zabezpieczenia na nieprzewidziane sytuacje . Budowlanka rodzinna nie padnie i roboty nie zabraknie, na miejsce wymarłych wejdą nowe firmy... no chyba że wymrą wszyscy
 9. volf

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  W 90% obsługuje nowe inwestycje, budowy domów idą pełną parą. Ludzie prawie codziennie dzwonią o wyceny, wszystkie terminy na sezon mam praktycznie zaklepane. Stagnacji gospodarczej w budownictwie raczej nie widzę.
 10. volf

  Molinezja

  Kolcobrzuchy fajne ryby ale jeden z kolegów z forum opisywał kiedyś ze wytłukł mu wszystkie turbo i kolumbelle, akwa bez ślimaków nie miało już swojego klimatu i się go pozbył.
 11. volf

  Molinezja

  i piętnaście innych
 12. volf

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Z czystej ciekawości, jest tu ktoś z pozytywnym wynikiem testu ? Nie ukrywać się, i tak wszyscy skończymy sześć stóp pod ziemią , a ci mniej przewidujacy którzy wcześniej nie zabezpieczyli sobie kwaterek na komunalnym, na zbiorowym stosie na stadionie miejskim.
 13. volf

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Przed wczoraj wcześnie rano byo bezpośrednie połączenie ze stanów z polskim profesorem, który uczestniczy w badaniach nad wirusem. Najnowsze wyniki wykazały że wirus utrzymuje się najkrócej na metalu 4 godziny. Niestety na opakowaniach kartonowych wykryto go po 24 godzinach.
 14. volf

  Pomoc dla zwierząt

  Przyłączam się do apelu, sam od dawna wspomagam pobliskie schronisko. Wystarczy w czasie cotygodniowych zakupów nabyć worek karmy i zostawić przy bramie najbliższego przytułku.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.