Jump to content

volf

Klubowicz
 • Content Count

  1878
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sląskie Czeladź
 • Akwarium
  160 L siedem lat, 49L jeden rok

Recent Profile Visitors

4170 profile views
 1. li ion ,ale kupię nowe bo grosze kosztuje a ta ładowarka po godzinie ładowania parzy w rece wiec szkoda zabawy.
 2. Dzięki, zaczekam jeszcze na czyste niebo i ewentualnie dokupie akumulatory.
 3. Witam. Pogoda jaka jest każdy widzi i lampa solarna oświetlenia tarasu nie ładuje się w pełni, świeci godzinę i wpada w stroboskop żeby za chwilę paść. Lampa ma dwa akumulatory po 3,7 V 1500mAh Mam ładowarkę do akumulatorów o oznaczeniu 2,8V 120mA, nie jestem biegły w elektryce wiec pytanie czy mogę je nią ladowac.
 4. Witam. Zamierzam zagospodarować plac posesji systemem geo czyli geo kraty i czarny bazalt. Jeśli ktoś użytkuje taką nawierzchnie lub ma z taką do czynienia to proszę o opinie. Nawierzchnia dla samochodów osobowych i sporadycznie dostawczych. Proszę o opinie użytkowników, info z netu mnie nie interesują.
 5. Szczepienie do brudnej tylnej szyby nie dalo efektu, po kilku próbach zrezygnowałem. Na bocznych czystych nie ma żadnego problemu, wystarczy położyć szczepke w narożniku i momentalnie pnie się w górę.
 6. Koronawirus to robota obcych, jak wytrzebią połowę ludności to wyślą oddziały szturmowe i przeprowadzą inwazję. Dlatego jedynym słusznym posunięciem jest przerwanie szycia maseczek i uruchomienie produkcji zielonych kombinezonow, wtedy będzie można przeprowadzić kontratak z zaskoczenia.
 7. volf

  deska tarasowa

  Używałeś takiego wiertła z frezem czy wkręcałeś bezpośrednio wkrętarką
 8. volf

  deska tarasowa

  Dzięki, skoro syberyjski się sprawdza wiec decyzja zapadła.
 9. volf

  deska tarasowa

  Właśnie dostałem wiadomość od użytkownika kompozytu i odradza, po roku traci kolor w nasłonecznionych miejscach. Zdecyduje się na drewno, tylko jest kilka gatunkow modrzewia, swierku i innych tzw. egzotycznych i każdy producent czy sprzedawca zachwala swoje.Akurat w mojej okolicy są same tarasy z betonu i nie mam wglądu.
 10. volf

  deska tarasowa

  Witam. Potrzebuje deski tarasowe, które nie spękają lub wyblakną po roku i wytrzymają mi przynajmniej kilka lat.Jeśli ktoś używa i może jakies polecic to będę wdzięczny. Nie interesują mnie opinie z internetu, proszę o informacje z pierwszej ręki.
 11. W sprawie żółtych parazoa można skontaktować się (fb) z właścicielem Akwaświat Katowice. Sklep jest po likwidacji ale wszystko co zostało przeniesiono do mieszkania. Żółtymi parazoa były obrośnięte szyby i rurki w jednym akwarium, w innym również był żółty koral w cenie 230zl ale niestety nie znam nazwy.
 12. volf

  Led philips

  https://led-byt.pl/pl/c/Diody-LED/13 https://led-byt.pl/pl/c/3W-PHILIPS-LUXEON/51
 13. Żeby nie wypaść z formy pomagam tylko córce w prowadzeniu firmy, ja już mogę się śmiać z tych co nie oszczędzali i żyli ponad stan a teraz ssą palce z rozpaczy bo żyli na kredyt bez zabezpieczenia na nieprzewidziane sytuacje . Budowlanka rodzinna nie padnie i roboty nie zabraknie, na miejsce wymarłych wejdą nowe firmy... no chyba że wymrą wszyscy
 14. W 90% obsługuje nowe inwestycje, budowy domów idą pełną parą. Ludzie prawie codziennie dzwonią o wyceny, wszystkie terminy na sezon mam praktycznie zaklepane. Stagnacji gospodarczej w budownictwie raczej nie widzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.