Jump to content

volf

Klubowicz
 • Content Count

  1878
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sląskie Czeladź
 • Akwarium
  160 L siedem lat, 49L jeden rok

Recent Profile Visitors

4057 profile views
 1. Szczepienie do brudnej tylnej szyby nie dalo efektu, po kilku próbach zrezygnowałem. Na bocznych czystych nie ma żadnego problemu, wystarczy położyć szczepke w narożniku i momentalnie pnie się w górę.
 2. Koronawirus to robota obcych, jak wytrzebią połowę ludności to wyślą oddziały szturmowe i przeprowadzą inwazję. Dlatego jedynym słusznym posunięciem jest przerwanie szycia maseczek i uruchomienie produkcji zielonych kombinezonow, wtedy będzie można przeprowadzić kontratak z zaskoczenia.
 3. volf

  deska tarasowa

  Używałeś takiego wiertła z frezem czy wkręcałeś bezpośrednio wkrętarką
 4. volf

  deska tarasowa

  Dzięki, skoro syberyjski się sprawdza wiec decyzja zapadła.
 5. volf

  deska tarasowa

  Właśnie dostałem wiadomość od użytkownika kompozytu i odradza, po roku traci kolor w nasłonecznionych miejscach. Zdecyduje się na drewno, tylko jest kilka gatunkow modrzewia, swierku i innych tzw. egzotycznych i każdy producent czy sprzedawca zachwala swoje.Akurat w mojej okolicy są same tarasy z betonu i nie mam wglądu.
 6. volf

  deska tarasowa

  Witam. Potrzebuje deski tarasowe, które nie spękają lub wyblakną po roku i wytrzymają mi przynajmniej kilka lat.Jeśli ktoś używa i może jakies polecic to będę wdzięczny. Nie interesują mnie opinie z internetu, proszę o informacje z pierwszej ręki.
 7. W sprawie żółtych parazoa można skontaktować się (fb) z właścicielem Akwaświat Katowice. Sklep jest po likwidacji ale wszystko co zostało przeniesiono do mieszkania. Żółtymi parazoa były obrośnięte szyby i rurki w jednym akwarium, w innym również był żółty koral w cenie 230zl ale niestety nie znam nazwy.
 8. volf

  Led philips

  https://led-byt.pl/pl/c/Diody-LED/13 https://led-byt.pl/pl/c/3W-PHILIPS-LUXEON/51
 9. Żeby nie wypaść z formy pomagam tylko córce w prowadzeniu firmy, ja już mogę się śmiać z tych co nie oszczędzali i żyli ponad stan a teraz ssą palce z rozpaczy bo żyli na kredyt bez zabezpieczenia na nieprzewidziane sytuacje . Budowlanka rodzinna nie padnie i roboty nie zabraknie, na miejsce wymarłych wejdą nowe firmy... no chyba że wymrą wszyscy
 10. W 90% obsługuje nowe inwestycje, budowy domów idą pełną parą. Ludzie prawie codziennie dzwonią o wyceny, wszystkie terminy na sezon mam praktycznie zaklepane. Stagnacji gospodarczej w budownictwie raczej nie widzę.
 11. volf

  Molinezja

  Kolcobrzuchy fajne ryby ale jeden z kolegów z forum opisywał kiedyś ze wytłukł mu wszystkie turbo i kolumbelle, akwa bez ślimaków nie miało już swojego klimatu i się go pozbył.
 12. volf

  Molinezja

  i piętnaście innych
 13. Z czystej ciekawości, jest tu ktoś z pozytywnym wynikiem testu ? Nie ukrywać się, i tak wszyscy skończymy sześć stóp pod ziemią , a ci mniej przewidujacy którzy wcześniej nie zabezpieczyli sobie kwaterek na komunalnym, na zbiorowym stosie na stadionie miejskim.
 14. Przed wczoraj wcześnie rano byo bezpośrednie połączenie ze stanów z polskim profesorem, który uczestniczy w badaniach nad wirusem. Najnowsze wyniki wykazały że wirus utrzymuje się najkrócej na metalu 4 godziny. Niestety na opakowaniach kartonowych wykryto go po 24 godzinach.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.