Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

3 minuty temu, Dexter2k13 napisał:

w sumie myslałem nad koroną, ale wtedy musiałbym zamknąć całkowicie akwarium, Czego nie chce robić. Bardziej preferowałbym jakieś nóżki do podwieszenia lampy, które można położyć na krawędziach szyb :)

Hmm no to jakiś magik co umie obsługiwać cada i ma frezarke i Ci wytnie z plexi coś ;)

Swego czasu pacific sun miał coś podobnego do swoich lamp.
https://reefshop.pl/pl/p/Lampa-do-akwarium-na-swietlowki-T5-Althea-8x80W-T5-wifi-/6367
 

Pytanie czy chcesz żeby to stało na stałe czy lampa się podnosiła. Nawet od biedy nie trzeba frezować tylko dociąć plexi pokleić/poskręcać.

 

sith114

sith114

1 minutę temu, Dexter2k13 napisał:

w sumie myslałem nad koroną, ale wtedy musiałbym zamknąć całkowicie akwarium, Czego nie chce robić. Bardziej preferowałbym jakieś nóżki do podwieszenia lampy, które można położyć na krawędziach szyb :)

Hmm no to jakiś magik co umie obsługiwać cada i ma frezarke i Ci wytnie z plexi coś ;)

 

sith114

sith114

Teraz, Dexter2k13 napisał:

w sumie myslałem nad koroną, ale wtedy musiałbym zamknąć całkowicie akwarium, Czego nie chce robić. Bardziej preferowałbym jakieś nóżki do podwieszenia lampy, które można położyć na krawędziach szyb :)

Hmm no to jakiś magik co umie obsługiwać cada i ma frezarke i Ci wytanie z plexi coś ;)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.