Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Ja się jeszcze przyznam, że w dzień zlotu na szybko ogarnęłam oświetlenie.  Podppięłam je pod wyłączniki czasowe, a jedną z chinek, która jest sterowana pierwszy raz zaprogramowalam (ustawiłam co godzinę jakich diod na ile procent ma się swiecic) nie mając pewności jak to zadziała.  Teraz dopiero sprawdzam efekty i Chinka sterowana działa super, druga  na wylaczniku vzasowym (biały kanał)gaśnie za wcześnie (poprawiłam). Ale generalnie jakoś się to dziala :D już nie będę musiała jak codzień dwa razy dziennie pstrykac wszystkich lamp ;) nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie ustawiłam, ale zlot dał mi kopa. Czekam na kolejny zlot, który da mi kopa do podpiecia dolewki i dozownika ballinga, bo te spęrzty też się kurzą w szafie, a ja z rąsi leję...

Nik@

Nik@

Ja się jeszcze przyznam, że w dzień zlotu na szybko ogarnąłem oświetlenie.  Podpisałem je pod wyłączniki czasowe, a jedna z chinek, która jest sterowana go pierogi pierwszy raz zaprogramowalam (ustawiłem co godzinę jakich diod na ile procent ma się swoecic) nie mając pewności jak to zadziała.  Teraz dopiero sprawdzam efekty i jedna z lamp gaśnie za wcześnie (poprawiłam), ale generalnie jakoś się to dziala :D już nie będę musiała jak codzień dwa razy dziennie pstrykac wszystkich lamp ;) nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie zrobiłam, ale zlot dał mi kopa. Czekam na kolejny zlot, który da mi kopa do podpiecia dolewki i dozownika ballinga, bo te spęrzty też się kurzą w szafie, a ja z rąsi leję...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.