Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Region Łódzki.
Dla przypomnienia jeśli uzbiera się odpowiednia ilość zainteresowanych zbiorowym transportem to z Łodzi pojedzie bus... uważam iż to najlepsza forma transportu - nikt nie musi się poświęcać, ryzykować zdjęciem pamiątkowym czy inną kontrolą drogową. Koszt takiego wyjazdu busem to około 2tys , bus byłby przewidziany na 21 osób czyli koszt 1-osobowy przy pełnym składzie wyniósł by około 100zł za transport w obie strony.

Jeśli Płock by relektował przyłączenie się do wesołego autobusu to również zapraszamy. Wyjazd planowany jest z Ozorkowa, przez Zgierz, Łódź (tu myślę iż kierowca zgodzi się zrobić z 2-3 punkty zbiorcze). Wydaje mi się iż przy takim koszcie warto. Mniejszy bus będzie wiązał się z podobnymi kosztami całościowymi.

Tylko podkreślam - tu również określić się należy do końca lutego.

chwialek

chwialek

Region Łódzki.
Dla przypomnienia jeśli uzbiera się odpowiednia ilość zainteresowanych zbiorowym transportem to z Łodzi pojedzie bus... uważam iż to najlepsza forma transportu - nikt nie musi się poświęcać, ryzykować zdjęciem pamiątkowym czy inną kontrolą drogową. Koszt takiego wyjazdu busem to około 2tys , bus byłby przewidziany na 21 osób czyli koszt 1-osobowy przy pełnym składzie wyniósł by około 100zł za transport w obie strony.

Jeśli Płock by relektował przyłączenie się do wesołego autobusu to również zapraszamy. Wyjazd planowany jest z Ozorkowa, przez Zgierz, Łódź (tu myślę iż kierowca zgodzi się zrobić z 2-3 punkty zbiorcze). Wydaje mi się iż przy takim koszcie warto. Mniejszy bus będzie wiązał się z podobnymi kosztami.

Tylko podkreślam - tu również określić się należy do końca lutego.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.