Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

W dniu 27.01.2019 o 11:42, piotrs napisał:

no tak, jednak produkt to produkt i tez loteria. kolega kupił falownik jebao i sie po tygodniu  z jebao ;D i si emeczył z reklamacją. 
więc trzeba patrzeć nie tylko na cene a też na serwis i części zamienne i żeby nie kosztowały miliony.

miałem to samo z jebao rw15 kupiłem nówkę sztukę i po 2-3 miesiącach sobie tak z dnia na dzień przestał działać. :) o dziwo rw8 działa mi już z dwa lata bez wiekszych problemów :)

 

Po zastanowieniu się , chyba zainwestuje w twistmana ob 200 ext V2. nadwyrężę trochę budżet, ale może to i dobrze, ponieważ później życie do zbiornika będzie wpuszczone :)

Dexter2k13

Dexter2k13

Godzinę temu, piotrs napisał:

no tak, jednak produkt to produkt i tez loteria. kolega kupił falownik jebao i sie po tygodniu  z jebao ;D i si emeczył z reklamacją. 
więc trzeba patrzeć nie tylko na cene a też na serwis i części zamienne i żeby nie kosztowały miliony.

miałem to samo z jebao rw15 kupiłem nówkę sztukę i po 2-3 miesiącach sobie tak z dnia na dzień przestał działać. :) o dziwo rw8 działa mi już z dwa lata bez wiekszych problemów :)

 

Po zastanowieniu się , chyba zainwestuje w twistmana integre 200. nadwyrężę trochę budżet, ale może to i dobrze, ponieważ później życie do zbiornika będzie wpuszczone :)

Dexter2k13

Dexter2k13

Teraz, piotrs napisał:

no tak, jednak produkt to produkt i tez loteria. kolega kupił falownik jebao i sie po tygodniu  z jebao ;D i si emeczył z reklamacją. 
więc trzeba patrzeć nie tylko na cene a też na serwis i części zamienne i żeby nie kosztowały miliony.

miałem to samo z jebao rw15 kupiłem nówkę sztukę i po 2-3 miesiącach sobie tak z dnia na dzień przestał działać. :) o dziwo rw8 działa mi już z dwa lata bez wiekszych problemów :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.