Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

3 godziny temu, Ura napisał:

nie rozumiem tej pokrętnej logiki, to tak wygląda wizualizacja :

mam makaron i go cedzę sitkiem ale na wszelki wypadek podstawie pod spodem jeszcze jedno sitko będę miał większy uzysk makaronu :)

To jest temat z serii wielu podobnych  . 

Pomijając użycie czegoś co mamy w domu  , ok . Ale nawet w tym przypadku narobię się i jeszcze będę w plecy , ale radość pozostaje . 

Ja to widzę tak  , doję wody za 20 pln miesięcznie . Daję drugą membranę , na wodzie oszczędzam ( ta..... )  bo teraz wydam 13 pln  . (130pln/rok )

Ale  hm ...   Membrana (dobra) z obudową to 170 pln   , trzeba dołożyć żywicę 45 pln ( Moja daje 3 us i nie używam żywicy )  , trzeba ją wymieniać  z 2 - 3 razy w roku .  No... to się narobiłem i kupa . 
 

A do tego tak zamontowane padają szybciej bo pierwsza idzie na za wysokim ciśnieniu a druga dostaję twardszą wodę i też lekko jej nie jest  . Uzyskujemy wyższą przewodność z takiego zestawu więc wiecej wydamy na żywicę  .

I to wszystko dla wątpliwych kilku złotych  .

SU1

SU1

2 godziny temu, Ura napisał:

nie rozumiem tej pokrętnej logiki, to tak wygląda wizualizacja :

mam makaron i go cedzę sitkiem ale na wszelki wypadek podstawie pod spodem jeszcze jedno sitko będę miał większy uzysk makaronu :)

To jest temat z serii wielu podobnych  . 

Pomijając użycie czegoś co mamy w domu  , ok . Ale nawet w tym przypadku narobię się i jeszcze będę w plecy , ale radość pozostaje . 

Ja to widzę tak  , doję wody za 20 pln miesięcznie . Daję drugą membranę , na wodzie oszczędzam ( ta..... )  bo teraz wydam 13 pln  . (130pln/rok )

Ale  hm ...   Membrana (dobra) z obudową to 170 pln   , trzeba dołożyć żywicę 45 pln , trzeba ją wymieniać  z 2 - 3 razy w roku .  No... to się narobiłem i kupa . 
 

A do tego tak zamontowane padają szybciej bo pierwsza idzie na za wysokim ciśnieniu a druga dostaję twardszą wodę i też lekko jej nie jest  . Uzyskujemy wyższą przewodność z takiego zestawu więc wiecej wydamy na żywicę  .

I to wszystko dla wątpliwych kilku złotych  .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.