Skocz do zawartości

Historia edycji

Margolee

Margolee


Zmiana zdania

10 godzin temu, Arek77 napisał:

Gęstość zależy głównie od grubości agrowłókniny i w rolnictwie potocznie te grubsze nazywa się agrowłókniną zimową, a tę cieńszą letnią. Natomiast o wielkości oczek nie ma co tu mówić bo w jednej rolce mogą być miejsca z różnymi porami. Ja używam agrowłókniny w postaci skarpet i muszę ją wymieniać co dwa dni. Jeśli zależy nam aby tkanina filtracyjna przepuszczała nam takie a takie cząstki  to agrowłóknina się nie nadaje. Ja używam  zimowej w ten sposób, że zakładam skarpetę do czasu aż się zabrudzi (przestqje przepuszczać wodę) co zajmuje ok 2 dni i potem przez kolejny dzień woda idzie bez włokniny.

A ok, myślałem że jedziesz w rollermacie na agrowłókninie.

Dobra kupiłem tą z niemiec. 55 euro z przesyłką za 1 kilometr. Przetestujemy zobaczymy.

Margolee

Margolee

2 godziny temu, Arek77 napisał:

Gęstość zależy głównie od grubości agrowłókniny i w rolnictwie potocznie te grubsze nazywa się agrowłókniną zimową, a tę cieńszą letnią. Natomiast o wielkości oczek nie ma co tu mówić bo w jednej rolce mogą być miejsca z różnymi porami. Ja używam agrowłókniny w postaci skarpet i muszę ją wymieniać co dwa dni. Jeśli zależy nam aby tkanina filtracyjna przepuszczała nam takie a takie cząstki  to agrowłóknina się nie nadaje. Ja używam  zimowej w ten sposób, że zakładam skarpetę do czasu aż się zabrudzi (przestqje przepuszczać wodę) co zajmuje ok 2 dni i potem przez kolejny dzień woda idzie bez włokniny.

A ok, myślałem że jedziesz w rollermacie na agrowłókninie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.