Skocz do zawartości

Historia edycji

Margolee

Margolee


dopisanie tekstu

W dniu 7.06.2020 o 12:46, Arek23 napisał:

Gęstość 30 lub 50 byle by w opisie było ze przypuszcza wodę 

Miałbym pytanko, 

Co nam daje gęstość na metr kwadratowy jeśli nie pisze jakie ma pory agrowłóknina? Ta niemiecka ma pory 110 mikronów, w agrowłókninie nie mamy takiej informacji. 

Używanie agrowłókniny wyszło przez testy?, że lepsza, że woda kryształ? Ja osobiście bym wolał aby właśnie te 100-150 mikronów przechodziło. Papu dla korali itd. Z tym że wiadomo jeśli agrowłóknina na serio się sprawdza to było by super bo na alledrogo jest jej sporo.

Jeśli moge prosić o opinie kogoś kto jedzie już jakiś czas na agrowłókninie  będe wdzięczny. A jak by jeszcze podał link z kąd zamawia to było by super.

Margolee

Margolee


dopisanie tekstu

W dniu 7.06.2020 o 12:46, Arek23 napisał:

Gęstość 30 lub 50 byle by w opisie było ze przypuszcza wodę 

Miałbym pytanko, 

Co nam daje gęstość na metr kwadratowy jeśli nie pisze jakie ma pory agrowłóknina? Ta niemiecka ma pory 110 mikronów, w agrowłókninie nie mamy takiej informacji. 

Używanie agrowłókniny wyszło przez testy?, że lepsza, że woda kryształ? Ja osobiście bym wolał aby właśnie te 100-150 mikronów przechodziło. Papu dla korali itd. Z tym że wiadomo jeśli agrowłóknina na serio się sprawdza to było by super bo na alledrogo jest jej sporo.

Jeśli moge prosić o opinie kogoś kto jedzie już jakiś czas na agrowłókninie o opinie będe wdzięczny. A jak by jeszcze podał link z kąd zamawia to było by super.

Margolee

Margolee

W dniu 7.06.2020 o 12:46, Arek23 napisał:

Gęstość 30 lub 50 byle by w opisie było ze przypuszcza wodę 

Miałbym pytanko, 

Co nam daje gęstość na metr kwadratowy jeśli nie pisze jakie ma pory agrowłóknina? Ta niemiecka ma pory 110 mikronów, w agrowłókninie nie mamy takiej informacji. 

Używanie agrowłókniny wyszło przez testy?, że lepsza, że woda kryształ? Ja osobiście bym wolał aby właśnie te 100-150 mikronów przechodziło. Papu dla korali itd.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.