Skocz do zawartości

Historia edycji

matroxpl

matroxpl

44 minuty temu, Paragon napisał:

Proszę nie wiem czy teraz tak latwo zamówisz teraz od nowego roku strasznie trzepią na cle w najgorszym wypadku zapłacisz 23% vatu z cla chyba przy tej kwocie bedziesz zwolniony, ale to i tak taniej niż w sklepie w PL

masz ta pompę? jak tam rozwiązali temat ze ślimakami?

Nie mam jej, jedynie zaproponowałem jako alternatywę wartą zainteresowania się zanim podejmie decyzje, bo naczytałem si o niej dość dużo dobrego. Ja mam Maxspect Gyre 230, akurat ze ślimakami nie mam problemu, ale tam do zestawu dodawane są nakładki w formie siatki z tego o pamiętam, one powinny załatwić sprawę. Same łopatki też podobno jakoś ta usprawnili w stosunku do poprzedniej serii, ale nie wiem czy to przez to nigdy nie miałem tam odbijających się ślimaków, czy u mnie po prostu omijają falownik :)

matroxpl

matroxpl

38 minut temu, Paragon napisał:

Proszę nie wiem czy teraz tak latwo zamówisz teraz od nowego roku strasznie trzepią na cle w najgorszym wypadku zapłacisz 23% vatu z cla chyba przy tej kwocie bedziesz zwolniony, ale to i tak taniej niż w sklepie w PL

masz ta pompę? jak tam rozwiązali temat ze ślimakami?

Nie mam jej, jedynie zaproponowałem jako alternatywę wartą zainteresowania się zanim podejmie decyzje, bo naczytałem si o niej dość dużo dobrego. Ja mam Maxspect Gyre 230, akurat ze ślimakami nie mam problemu, ale tam do zestawu dodawane są nakładki w formie siatki z tego o pamiętam, one powinny załatwić sprawę.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.