Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

8 minut temu, @Beti napisał:

 

W miesiecznym akwarium ballinga?:thumbsup:

1.do czego?

2.do czego służy balling?

3.kiedy się go stosuję?

4.czytać,czytać,czytać

5.nie szczel focha ale bladego pojecia nie masz:smile_wink:

 

Masa koralowa w stosunku do zawartosci zbiornika powoduje po jakimś czasie konsumpcję Kh,Ca,Mg ale w pustym akwarium gdzie będzie komsumpcja?z czego?

Obsadzisz zbiornik w sps na maxa w miesiecznym akwarium? szybciej te korale padną jak się zacznie konsumpcja.

To nie tak działa,może dobrze myślisz ale to nie tak od razu.;)

troszkę jeszcze poczekaj,ja wiem że każdy by chcial mega od razu,ale to nie tak,masz fajne akwarium skala ciekawa wstrzymaj sie,odkladaj kase przyjedzie czas na "montiporki"

(dobrze Ci radzę) nie śpiesz się :-)

no dobrze, ale po miesiącu coś już zdałoby się wrzucić. Nie chcę żadnych miękkich korali poza zoa i może rico.  po dodaniu takiej ilości korali no3 i po4 nie podskoczyło, a nawet spadło, czyli zbiornik dobrze zareagował na dodanie koralowców. po paru dniach nie widzę aby montipora straciła swoje kolory, ani żeby cokolwiek złego stało się z koralem. nie wiem może coś źle rozumuję

 

2 minuty temu, NAP napisał:

nie tędy droga, to nie podawanie "ballinga" chyba jest celem?

wiadome, że nie ale konsumpcja w końcu nadejdzie.

Dexter2k13

Dexter2k13

6 minut temu, @Beti napisał:

 

W miesiecznym akwarium ballinga?:thumbsup:

1.do czego?

2.do czego służy balling?

3.kiedy się go stosuję?

4.czytać,czytać,czytać

5.nie szczel focha ale bladego pojecia nie masz:smile_wink:

 

Masa koralowa w stosunku do zawartosci zbiornika powoduje po jakimś czasie konsumpcję Kh,Ca,Mg ale w pustym akwarium gdzie będzie komsumpcja?z czego?

Obsadzisz zbiornik w sps na maxa w miesiecznym akwarium? szybciej te korale padną jak się zacznie konsumpcja.

To nie tak działa,może dobrze myślisz ale to nie tak od razu.;)

troszkę jeszcze poczekaj,ja wiem że każdy by chcial mega od razu,ale to nie tak,masz fajne akwarium skala ciekawa wstrzymaj sie,odkladaj kase przyjedzie czas na "montiporki"

(dobrze Ci radzę) nie śpiesz się :-)

no dobrze, ale po miesiącu coś już zdałoby się wrzucić. Nie chcę żadnych miękkich korali poza zoa i może rico.  po dodaniu takiej ilości korali no3 i po4 nie podskoczyło, a nawet spadło, czyli zbiornik dobrze zareagował na dodanie koralowców.

 

2 minuty temu, NAP napisał:

nie tędy droga, to nie podawanie "ballinga" chyba jest celem?

wiadome, że nie ale konsumpcja w końcu nadejdzie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.