Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13


dodanie zdjęć

Witam. Będę chciał mniej więcej raz w miesiącu dodawać jakiś wpis, żeby zrobić coś ala pamiętnik :lol:

Także przez ten miesiąc doszło parę szczepek acr + lps euphilie acany itd. 

Zacząłem podawać w miarę regularnie (2x w tygodniu) aminokwasy dla korali. Zauważyłem dość duże przyrosty na koralach po tych amino. Do przyszło trochę dino, które odchodzi powoli już. Z tygodnia na tydzień zauważam spore zaniki tego badziewia. Konsumpcja korali na ballinga w miesiąc podwoiła się. teraz leję po 80ml dziennie KH i CA. Magnezu podaje 40 ml dziennie. 

Parametry z dziś 

Po4 dwa testy robiłem z rana 0.00 po karmieniu 0.02

KH 6.4 Podnosząc balling o 10ml do góry

Ca 380 adekwatnie do KH

Mg 1320

PH 8.2

Ostatnimi czasy staram się wyregulować ballinga podnosząc go o 10ml ml co tydzień, KH tydzień temu było już 5.6 także zaobserwowałem mały skok na + a Ca 360

Podmiany co tydzień jak były robione tak są. Do tego dwa razy w tygodniu podaję jod i stront. I kropelki z metody probiotycznej codziennie.

Dodam parę zdjęć i napisze znów za miesiąc :D 

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Dexter2k13

Dexter2k13

Witam. Będę chciał mniej więcej raz w miesiącu dodawać jakiś wpis, żeby zrobić coś ala pamiętnik :lol:

Także przez ten miesiąc doszło parę szczepek acr + lps euphilie acany itd. 

Zacząłem podawać w miarę regularnie (2x w tygodniu) aminokwasy dla korali. Zauważyłem dość duże przyrosty na koralach po tych amino. Do przyszło trochę dino, które odchodzi powoli już. Z tygodnia na tydzień zauważam spore zaniki tego badziewia. Konsumpcja korali na ballinga w miesiąc podwoiła się. teraz leję po 80ml dziennie KH i CA. Magnezu podaje 40 ml dziennie. 

Parametry z dziś 

Po4 dwa testy robiłem z rana 0.00 po karmieniu 0.02

KH 6.4 Podnosząc balling o 10ml do góry

Ca 380 adekwatnie do KH

Mg 1320

PH 8.2

Ostatnimi czasy staram się wyregulować ballinga podnosząc go o 10ml ml co tydzień, KH tydzień temu było już 5.6 także zaobserwowałem mały skok na + a Ca 360

Podmiany co tydzień jak były robione tak są. Do tego dwa razy w tygodniu podaję jod i stront. I kropelki z metody probiotycznej codziennie.

Dodam parę zdjęć i napisze znów za miesiąc :D 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.