Jump to content
radek911PL

Silikon SOUDAL SILIRUB AQ SE TRANSPARENTNY

Recommended Posts

Witam.

Mam szybkie pytanie. Czy ktoś orientuje się gdzie jestem w stanie kupić od ręki silikon transparentny SOUDAL SILIRUB AQ SE? Planowałem na weekend klejenie akwarium i nie sądziłem że będzie taki kosmos z silikonem. Na razie najszybciej mogę mieć za 2 tygodnie w jednej z hurtowni. Ewentualnie może macie jakiś inny naprawdę sprawdzony silikon transparentny dostępny od ręki. Nie wiem czy to ważne ale akwarium ma mieć wymiary 140 cm x 90 cm x 50 cm wysokości.

Znalazłem na allegro silikon transparentny  SOUDAL SILIRUB AQ, czyli "słabszą" wersję. Według karty technicznej można nim kleić akwaria o wymiarach 200 x 60 x 60 cm. Moje jest co prawda szersze o 30 cm ale za to niższe o 10 cm, a z tego co pamiętam z fizyki to woda wywiera większe ciśnienie w pionie więc szerokość chyba nie powinna tu mieć znaczenia? 

Pozdrawiam 

Radek

Edited by radek911PL (see edit history)

Mi ostatnio kleili w erybce mam czarny lepszy mocniejszy
Bezbarwny mamy w pracy w akwa i z glonami średnio wyglada tzn glony wchodzą pod silikon i są na bezbarwnym pęcherze. Wole czarny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Boo12 według danych w karcie technicznej ten ceresit jest dużo słabszy.

Proszę o powstrzymanie się od wrzucania czegokolwiek, a tylko o opinie osób które mają jakieś doświadczenie w temacie.

Pozdrawiam

Ja używałem ten:   https://lakma.pl/pl/modesil-ka11.html