Jump to content

radek911PL

Klubowicz
 • Content Count

  813
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Informacje o profilu

 • Imię
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław, Oława
 • Akwarium
  Laguna na Wsi 630l

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. radek911PL

  Awaria.

  Dzięki Panowie za odpowiedź.
 2. radek911PL

  Awaria.

  Witam. Szybkie pytanie. Przy podmianie stłukłem elektrode w reaktorze wapnia i najprawdopodobniej do zasypu wlał się płyn z elektrody taki jak w linku Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/3m-kcl-do-uzupelniania-elektrod-ph-erh-aq1-9024554550 Zastanawiam sie czy zasyp do wywalenia czy ta substancja jest bezpieczna?
 3. Na pisanie w dziale NP trochę chyba za mało, choć w głowie już zrodził się pomysł, że może by tak jakąś kosteczkę z Niefoto sobie strzelić ehhh .. . . A poniżej foty akwarium przy wieczornym świetle.
 4. Jak to mówią, " Stara miłość nie rdzewieje". I coś w tym jest faktycznie, więc po latach na mojej lagunie pojawiły się niefoto Pozdrawiam Radek
 5. @katani Ty dawaj znać jakbyś jakieś acry przycinał, blisko mam
 6. @tomi1140 Kupiłem ostatnie trzy wielkie płyty suchej skały z Fiji (w sumie ważyły blisko 80kg), które czekały sobie w Coralhousie w kącie na palecie niechciane przez nikogo. Później wyciełem ze styropianu odpowiedniki tychże płyt i zaczęła sie zabawa w aranżacje. Dwie płyty zostały całe nieruszone, a trzecią pociełem na mniejsze półki. Następnie było ponad miesiąc moczenia w RO aż PO4 i NO3 spadło do akceptowalnych poziomów, tygodniowa kompiel w solance z dodatkiem bakterii, klejenie i siup do akwarium. Poniżej fotki samych płyt, styropianowej makiety, oraz skała zaraz po włożeniu do akwarium Pozdrawiam
 7. Taka mała aktualizacja po wymianie skały. Pozdrawiam Radek
 8. Tak, faktycznie rybek ubyło. Lineatus i hepatus pojechały do innego akwarium, a białobrody pływa na wiecznej rafie. Po miesiącu w akwarium wdał się w potyczkę z którymś z pokolców i przypłacił to raną brzucha z której sie nie wylizał niestety.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.