Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

5 minut temu, Sygen napisał:

Ja nie szukam dziury w całym jak piszesz tylko ktoś kto założył ten temat.A Ty w imieniu sklepów się wypowiadasz bo im tak wspolczujesz ? 

Co do handlarzy aut to jakbyś szukał auta dobrego krajowego to niestety Janusze  są szybsi od Ciebie i z allegro kupują ile się da a potem sprzedają aby zarobić.Daj ogłoszenie auta to 10 handlarzy odrazu do Ciebie zadzwoni  za nim zrobi to klient.

Auta autami...

Ja tam sklepom nie współczuję, powinien kwitnąć handel przez sklepy. A także lokalne społeczności powinny się wymieniać/handlować. Jakby burki w sklepach nie szły bo kolega 2 ulice dalej miałby tego burka za 4pak a nie 100 zł. To dla nas byłoby lepiej, bo sklepy musiałby dbać o jakość towaru ;) Sprowadzać ciekawsze gatunki itp. A teraz często jest tak, że przeciętny klient z ulicy nawet nie zobaczy połowy dostawy korali. Bo rozejdzie się po dobry klientach sklepu. A ta standardowa partia i tak pójdzie bo ktoś kupi przecietniaka.

sith114

sith114

1 minutę temu, Sygen napisał:

Ja nie szukam dziury w całym jak piszesz tylko ktoś kto założył ten temat.A Ty w imieniu sklepów się wypowiadasz bo im tak wspolczujesz ? 

Co do handlarzy aut to jakbyś szukał auta dobrego krajowego to niestety Janusze  są szybsi od Ciebie i z allegro kupują ile się da a potem sprzedają aby zarobić.Daj ogłoszenie auta to 10 handlarzy odrazu do Ciebie zadzwoni  za nim zrobi to klient.

Auta autami...

Ja tam sklepom nie współczuję, powinien kwitnąć handel przez sklepy. A także lokalne społeczności powinny się wymieniać/handlować. Jakby burki w sklepach nie szły bo kolega 2 ulice dalej miałby tego burka za 4pak a nie 100 zł. To dla nas byłoby lepiej, bo sklepy musiałby dbać o jakość towaru ;) Sprowadzać ciekawsze gatunki itp. A teraz często jest tak, że przeciętny klient z ulicy nawet nie zobaczy połowy dostawy korali. Bo rozejdzie się po dobry klientach sklepu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.