Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

W dniu 15.02.2019 o 19:30, Nik@ napisał:

Mnie ktoś kiedyś poradził, żeby układać skałę w berecie, wtedy wychodzi rewelacyjnie bez kleju, prętów czy rurek ;)

Tylko Nika on na filmie ma jakieś gumki lub druty już przymocowane do ścian akwarium i wkłada skałę pod te mocowania widać to na 1.57 sekundzie filmu. I jak myślisz po co stoi wiertarka obok jego nogi?  A po za tym berety nie mają daszków! Wyobraź sobie co mogło by się stać gdyby taki kawałek skały runął na dno na dodatek bez wody

waldek123blau

waldek123blau

W dniu 15.02.2019 o 19:30, Nik@ napisał:

Mnie ktoś kiedyś poradził, żeby układać skałę w berecie, wtedy wychodzi rewelacyjnie bez kleju, prętów czy rurek ;)

Tylko Nika on na filmie ma jakieś gumki już przymocowane do ścian akwarium i wkłada skałę pod te mocowania widać to na 1.57 sekundzie filmu. I jak myślisz po co stoi wiertarka obok jego nogi?  A po za tym berety nie mają daszków! Wyobraź sobie co mogło by się stać gdyby taki kawałek skały runął na dno na dodatek bez wody

waldek123blau

waldek123blau

W dniu 15.02.2019 o 19:30, Nik@ napisał:

Mnie ktoś kiedyś poradził, żeby układać skałę w berecie, wtedy wychodzi rewelacyjnie bez kleju, prętów czy rurek ;)

Tylko Nika on na filmie ma jakieś gumki już przymocowane do ścian akwarium i wkłada skałę pod te mocowania. I jak myślisz po co stoi wiertarka obok jego nogi?  A po za tym berety nie mają daszków! Wyobraź sobie co mogło by się stać gdyby taki kawałek skały runął na dno na dodatek bez wody

waldek123blau

waldek123blau

W dniu 15.02.2019 o 19:30, Nik@ napisał:

Mnie ktoś kiedyś poradził, żeby układać skałę w berecie, wtedy wychodzi rewelacyjnie bez kleju, prętów czy rurek ;)

Tylko Nika on na filmie ma jakieś gumki już przymocowane do ścian akwarium i wkłada skałę pod te mocowania. A po za tym berety nie mają daszków! Wyobraź sobie co mogło by się stać gdyby taki kawałek skały runął na dno na dodatek bez wody

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.