Skocz do zawartości

Historia edycji

tilk74

tilk74

7 godzin temu, dla syna napisał:

@tilk74 z tym icp to trochę się zagalopowaleś ;) Raczej nie będzie potrzebny przez pierwszych kilka miesięcy. Ale kto bogatemu zabroni :D

Zdaję sobie doskonale sprawę z tym Icp ,że to na razie nie będzie potrzebne . Ale jak się ma do najbliższego konkretnego sklepu morskiego w okolicach 80 km to  wziąłem na zaś .

6 godzin temu, Tester napisał:

Popatrz moze wiec na mce600 lub mce300. To stare modele ale swietne do tej pory. Uzywki mozna tanio kupic

Z całym szacunkiem ale one są wyższe niż moje akwarium :o

tilk74

tilk74

6 godzin temu, dla syna napisał:

@tilk74 z tym icp to trochę się zagalopowaleś ;) Raczej nie będzie potrzebny przez pierwszych kilka miesięcy. Ale kto bogatemu zabroni :D Co do odpieniacza to tunze 9001 i 9004 lubi puszczać bombelki. W przypadku montowania go wewnatrz zbiornika, może się pojawić nieco tych bombelków. Dodatkowo ograniczy on miejsce w zbiorniku. Gdybym to ja miał zakładać taki zbiornik, zakupił bym odpieniacz zewnetrzny. Jeśli chodzi o model takiego odpieniacza, najlepiej powertować forum i opinie użytkowników. Nie podsunę który wybrać gdyż takiego nie używałem. Mam tunze 9004 w panelu i tak samo działa 9001. Są widoczne bąble powietrza co mogło by przeszkadzać w oglądaniu zbiornika. 

Zdaję sobie doskonale sprawę z tym Icp ,że to na razie nie będzie potrzebne . Ale jak się ma do najbliższego konkretnego sklepu morskiego w okolicach 80 km to  wziąłem na zaś .

tilk74

tilk74

6 godzin temu, dla syna napisał:

@tilk74 z tym icp to trochę się zagalopowaleś ;) Raczej nie będzie potrzebny przez pierwszych kilka miesięcy. Ale kto bogatemu zabroni :D Co do odpieniacza to tunze 9001 i 9004 lubi puszczać bombelki. W przypadku montowania go wewnatrz zbiornika, może się pojawić nieco tych bombelków. Dodatkowo ograniczy on miejsce w zbiorniku. Gdybym to ja miał zakładać taki zbiornik, zakupił bym odpieniacz zewnetrzny. Jeśli chodzi o model takiego odpieniacza, najlepiej powertować forum i opinie użytkowników. Nie podsunę który wybrać gdyż takiego nie używałem. Mam tunze 9004 w panelu i tak samo działa 9001. Są widoczne bąble powietrza co mogło by przeszkadzać w oglądaniu zbiornika. 

Zdaję sobie doskonale sprawę z tym Icp że to na razie nie będzie potrzebne . Ale jak się ma do najbliższego konkretnego sklepu morskiego w okolicach 80 km to to wziąłem na zaś .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.