Skocz do zawartości

Historia edycji

tilk74

tilk74

3 godziny temu, fannadil napisał:

na allegro te kaskady masz za około 24 zł

Dzięki zaraz lookne. 

Ale mam teraz inny problem . Byłem w akwarystycznym (słodkowodnym) po grzałkę i zobaczyć za skimerami .A że to mój zaprzyjaźniony sklep w którym zostawilem już pokaźną sumkę to właściciel stwierdził że jak chce to da mi za friko szczepkę Briareum hamrum bo mają takie maleńkie wystawowe akwarium  morskie. Jak mówiłem, że mam akwarium w czasie dojrzewania to powiedział ,że jej to nie przeszkadza i to rośnie jak chwast . Ale chyba podziękuje  i wezmę jak już akwarium dojrzeje bo szkoda by było aby padła.

tilk74

tilk74

15 minut temu, fannadil napisał:

na allegro te kaskady masz za około 24 zł

Dzieki zaraz lookne. 

Ale mam teraz inny problem . Byłem w akwarystyznym (słodkowodnym) po grzalke i zobaczyć za skimerami .A że to moj zaprzyjazniony sklep w ktorym zostawile już pokaźną sumkę to właścixiel stwierdził że jak chce to da mi za friko szczepke Briareum hamrum bo mają takie maleńkie wystawowe akwarium  morskie. Jak mowilem że mam akwarium w czasie dojrzewania to powiedział że jej to nie przeszkadxa i to rośnie jak chwast . Ale chyba podziekuje  i wezme jak już akwarium dojrzeje bo szkoda by było aby padła.

tilk74

tilk74

9 minut temu, fannadil napisał:

na allegro te kaskady masz za około 24 zł

Dzieki zaraz lookne. 

Ale mam teraz inny problem . Byłem w akwarystyznym (słodkowodnym) po grzalke i zobaczyć za skimerami .A że to moj zaprzyjazniony sklep w ktorym zostawile już pokaźną sumkę to właścixiel stwierdził że jak chce to da mi za friko szczepke Briareum hamrum bo mają takie maleńkie wystawowe morskie. Jak mowilem że mam akwarium w czasie dojrzewania to powiedział że jej to nie przeszkadxa i to rośnie jak chwast . Ale chyba podziekuje  i wezme jak już akwarium dojrzeje bo szkoda by było aby padła.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.