Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Limit jest liczony razem z pętlami czasowymi. I tak wynosi 8. Jeśli chcemy czymś sterować codziennie on/off to ok przy jakiś bardziej skomplikowanych operacjach lipa. Chociaż można kupić sonoffa z innym softem chyba od supli i wtedy ma inne funkcje ;P
Pytanie czy w pętli czasowej się czegoś podobnego nie ustawi :P

Z takimi ustawieniami działa 1/1 

DAE5DEBF-EF25-4C7D-83F6-51AC755B56BC.png

 

A czemu takimi nie wiem xD Aplikacja zmusza żeby pierwszy czas był dłuższy od drugiego.... To ustawiłem 2 min i 1 min i niby działa tak, że co 1 min przełącza on/off.

Zmieniłem ustawienia na:
Cycle: 4 min ON
After 1 min: OFF

Lampa 3 min jest wyłączona minute się pali o hugo tu chodzi

 

sith114

sith114

Limit jest liczony razem z pętlami czasowymi. I tak wynosi 8. Jeśli chcemy czymś sterować codziennie on/off to ok przy jakiś bardziej skomplikowanych operacjach lipa. Chociaż można kupić sonoffa z innym softem chyba od supli i wtedy ma inne funkcje ;P
Pytanie czy w pętli czasowej się czegoś podobnego nie ustawi :P

Z takimi ustawieniami działa 1/1 

DAE5DEBF-EF25-4C7D-83F6-51AC755B56BC.png

 

A czemu takimi nie wiem xD Aplikacja zmusza żeby pierwszy czas był dłuższy od drugiego.... To ustawiłem 2 min i 1 min i niby działa tak, że co 1 min przełącza on/off.

 

sith114

sith114

Limit jest liczony razem z pętlami czasowymi. I tak wynosi 8. Jeśli chcemy czymś sterować codziennie on/off to ok przy jakiś bardziej skomplikowanych operacjach lipa. Chociaż można kupić sonoffa z innym softem chyba od supli i wtedy ma inne funkcje ;P
Pytanie czy w pętli czasowej się czegoś podobnego nie ustawi :P

sith114

sith114

Limit jest liczony razem z pętlami czasowymi.
Pytanie czy w pętli czasowej się czegoś podobnego nie ustawi :P

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.