Skocz do zawartości

Historia edycji

Sygen

Sygen

Godzinę temu, Słony leszcz napisał:

 

Dokładnie taki sam cel mi przyświecał, tylko załączenie przy 35. No ale nie pykło:-(

W miedzy czasie odpisał i sam dareltek. Że niby histereza może być nawet 10 stopni (Tak jak napisał @SU1. Tylko po co pisać bzdury w opisie?) i najlepiej to do lodówki włożyć, bo może faktycznie zepsuty. Jednym słowem, z pełną świadomością sprzedaje się badziew.

Ja mam z takiego modelu i na początku też wentylatory wyłączały się przy 25 stopniach a powinny przy 30 ale teraz po czasie jakby jest ok.Włącza się przy 30-31 stopni a wyłącza 29 stopni

https://allegro.pl/oferta/wylacznik-termiczny-bimetal-10a-250v-90-c-7681526632?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMzYwODA0OTMAMTE5MjgyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9bceada9-d40a-42c8-a3c1-77e1afce377c

Sygen

Sygen

Godzinę temu, Słony leszcz napisał:

 

Dokładnie taki sam cel mi przyświecał, tylko załączenie przy 35. No ale nie pykło:-(

W miedzy czasie odpisał i sam dareltek. Że niby histereza może być nawet 10 stopni (Tak jak napisał @SU1. Tylko po co pisać bzdury w opisie?) i najlepiej to do lodówki włożyć, bo może faktycznie zepsuty. Jednym słowem, z pełną świadomością sprzedaje się badziew.

Ja mam z takiego modelu i na początku też wentylatory wyłączały się przy 25 stopniach a powinny przy 30 ale teraz po czasie jakby jest ok.Włącza się przy 30-31 stopni a wyłącza 29 stopni

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.