Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Ja użyłem tego schematu:

19 godzin temu, elespero napisał:

 

stc-1000-temperature-controller-wiring-d

Na razie nie podłączyłem grzałki, bo nie mam gniazdka. Po wakacjach może @Paragonpomyśli nad obudową na sterownik + gniazdka, żeby wszystko było zamknięte w 1 pudełku.

Do zdjęcia wyciągnąłem zza sumpa, normalnie tak nie leży ;]

20190712_161857

Ogólnie to tak:

- z brązowego kabelka (faza) kabla zasilającego (tego co idzie od gniazdka w instalacji domowej) ciągniesz brązowy do portów 1 (zasilanie sterownika) 5 (zasilanie grzania) i 7 (zasilanie chłodzenia).

- z niebieskiego (neutralny) ciągniesz do 2, do niebieskiego z wtyczki od chłodzenia i niebieskiego od wtyczki grzania.

- brązowy z portu 6 do brązowego do wtyczki grzania

- brązowy z portu 8 do brązowego do wtyczki chłodzenia.

- moje grzałki i zasilacz 12V do wiatraków nie mają uziemienia więc uziemienie pominąłem, lub żółtozielony z kabla połączyć z żółtozielonym z wtyczek lub z uziemieniem w gniazdkach.

 

katani

katani

Ja użyłem tego schematu:

19 godzin temu, elespero napisał:

 

stc-1000-temperature-controller-wiring-d

Na razie nie podłączyłem grzałki, bo nie mam gniazdka. Po wakacjach może @Paragonpomyśli nad obudową na sterownik + gniazdka, żeby wszystko było zamknięte w 1 pudełku.

Do zdjęcia wyciągnąłem zza sumpa, normalnie tak nie leży ;]

20190712_161857

Ogólnie to tak:

- z brązowego kabelka (faza) kabla zasilającego (tego co idzie od gniazdka w instalacji domowej) ciągniesz brązowy do portów 1 (zasilanie sterownika) 5 (zasilanie grzania) i 7 (zasilanie chłodzenia).

- z niebieskiego (neutralny) ciągniesz do 2, do niebieskiego z wtyczki od chłodzenia i niebieskiego od wtyczki grzania.

- brązowy z portu 6 do brązowego do wtyczki grzania

- brązowy z portu 8 do wtyczki chłodzenia.

- moje grzałki i zasilacz 12V do wiatraków nie mają uziemienia więc uziemienie pominąłem, lub żółtozielony z kabla połączyć z żółtozielonym z wtyczek lub z uziemieniem w gniazdkach.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.