Skocz do zawartości

Historia edycji

jacgues

jacgues

Leję 15 ml Microb lift Special Blend (na 128l zbiornik) / tygodniowo.

Mam mnóstwo żywej skały (21kg), ceramikę i 1kg Biosphere, więc powierzchni dla bakterii jest dużo więcej, niż jest wymagane w takim zbiorniku.

Obsada: 2x błazen, 2x garbik, 2x Pterapogon, doktorek, Salarias, babka piaskowa, krab percnon, 2x elegans, 2x czerwononogi, 2x L. Debelius, 2x L. Amboinensis, 2x Nassarius, 5x średniej wielkości ślimaki, których nazw nie znam. Wszystkie ryby / kraby / ślimaki są młode.

Do tego ogromna ilość wieloszczetów, w tym jeden potwór.

jacgues

jacgues

Leję 15 ml Microb lift Special Blend (na 128l zbiornik) / tygodniowo.

Mam mnóstwo żywej skały (21kg), ceramikę i 1kg Biosphere, więc powierzchni dla bakterii jest dużo więcej, niż jest wymagane w takim zbiorniku.

Obsada: 2x błazen, 2x garbik, 2x Pterapogon, doktorek, Salarias, babka piaskowa, krab percnon, 2x elegans, 2x czerwononogi, 2x L. Debelius, 2x L. Amboinensis, 2x Nassarius, 5x średniej wielkości ślimaki, których nazw nie znam. Wszystkie ryby / kraby / ślimaki są młode.

jacgues

jacgues

Leję 15 ml Microb lift Special Blend (na 128l zbiornik) / tygodniowo.

Mam mnóstwo żywej skały (21kg), ceramikę i 1kg Biosphere, więc powierzchni dla bakterii jest dużo więcej, niż jest wymagane w takim zbiorniku.

Obsada: 2x błazen, 2x garbik, 2x pterapogon, doktorek, salaris, babka piaskowa, krab percnon, 2x elegans, 2x czerwononogi, 2x L. Debelius, 2x L. Amboinensis, 2x Nassarius, 5x średniej wielkości ślimaki, których nazw nie znam. Wszystkie ryby / kraby / ślimaki są młode.

jacgues

jacgues

Leję 15 ml Microb lift Special Blend (na 128l zbiornik) / tygodniowo.

Mam mnóstwo żywej skały (21kg), ceramikę i 1kg Biosphere, więc powierzchni dla bakterii jest dużo więcej, niż jest wymagane w takim zbiorniku.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.