Skocz do zawartości

Historia edycji

Rafael31

Rafael31

3 godziny temu, jacgues napisał:

Cześć,

Testy Salifert i AF pokazują mi NO3 na poziomie 100.
Życie ma się dobrze.

Karmię 1 kostkę niepłukanej mrożonki dziennie, + suche 1x dziennie.

Akwarium 128l. W zbiorniku mam dużo makroglonów, które rosną szybko. Do akwarium podłączony 2l reaktor Spaghetti (mam go od niedawna, na razie tylko częściowo zepełniony), od 2 tyg leję 2ml dziennie VSV. Zastanawiam się czy w takim setupie wysoki poziom NO3 jest możliwy.

Pare dni temu Na fb pisałeś że karmisz 3x dziennie po 1 kostkę. Z tego co pamiętam dostałeś tam mnóstwo dobrych rad. Z Twoich poczynań wynikało, że jesteś w gorącej wodzie kąpany bo kupiłeś bodajże 30 blistrow różnego rodzaju mrożonek w tym mięso małży i upierales się że to zapas na rok karmienia. Później jak ktoś zapytał o parametry NO3 i PO4 to napisałeś że pod kontrolą ale w sumie nie umiałes podać wartości bo mieli Ci dopiero zrobić testy w sklepie. Pamiętam też że radzili Ci zmienić światło na odpowiednie bo miałeś jakieś mocno biale z małą ilością niebieskiego i wywalić ekspansywne glony bo porastaly większość skały. Tłumaczyłes z przekonaniem że salarias je opanuje. Dobrze pamiętam?

Rafael31

Rafael31

2 godziny temu, jacgues napisał:

Cześć,

Testy Salifert i AF pokazują mi NO3 na poziomie 100.
Życie ma się dobrze.

Karmię 1 kostkę niepłukanej mrożonki dziennie, + suche 1x dziennie.

Akwarium 128l. W zbiorniku mam dużo makroglonów, które rosną szybko. Do akwarium podłączony 2l reaktor Spaghetti (mam go od niedawna, na razie tylko częściowo zepełniony), od 2 tyg leję 2ml dziennie VSV. Zastanawiam się czy w takim setupie wysoki poziom NO3 jest możliwy.

Pare dni temu Na fb pisałeś że karmisz 3x dziennie po 1 kostkę. Z tego co pamiętam dostałeś tam mnóstwo dobrych rad. Z Twoich poczynań wynikało, że jesteś w gorącej wodzie kąpany bo kupiłeś bodajże 30 blistrow różnego rodzaju mrożonek w tym mięso małży i upierales się że to zapas na rok karmienia. Później jak ktoś zapytał o parametry NO3 i PO4 to napisałeś że pod kontrolą ale w sumie nie umiałes podać wartości bo mieli Ci dopiero zrobić testy w sklepie. Pamiętam też że radzili Ci zmienić światło na odpowiednie bo miałeś jakieś mocno biale z małą ilością niebieskiego i wywalić ekspansywne glony bo powstały większość skały. Tłumaczyłes z przekonaniem że salarias je opanuje. Dobrze pamiętam?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.