Skocz do zawartości

Historia edycji

Krzysiek K.

Krzysiek K.

38 minut temu, ozeh napisał:

A powiedzcie mi jak wygląda sprawa z sump'em robionym w eRybce. Czy standardem dla nich jest wykonanie spoin bez wałków czy przy zbiorniku technicznym nie przykładają do tego uwagi?

Dla mnie przy sump'ie jest to osobiście drobiazg, który nie ma mnie większego znaczenia, ale jestem ciekaw opinii użytkowników, którzy zlecali zamówienie. Jak u Was to wygląda? 

Mojego sumpa zrobili z wałkiem ,ale czy to u nich standard to nie wiem .Po prostu zamówiłem sumpa i tyle, nie zwracałem na to uwagi czy ma być z wałkiem czy bez.

Krzysiek K.

Krzysiek K.

26 minut temu, ozeh napisał:

A powiedzcie mi jak wygląda sprawa z sump'em robionym w eRybce. Czy standardem dla nich jest wykonanie spoin bez wałków czy przy zbiorniku technicznym nie przykładają do tego uwagi?

Dla mnie przy sump'ie jest to osobiście drobiazg, który nie ma mnie większego znaczenia, ale jestem ciekaw opinii użytkowników, którzy zlecali zamówienie. Jak u Was to wygląda? 

Mojego sumpa zrobili z wałkiem ,ale czy to u nich standard to nie wiem .Po prostu zamówiłem sumpa i tyle, nie zwracałem na to uwagi .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.