Skocz do zawartości

Historia edycji

Kajtek77

Kajtek77

W dniu 24.03.2019 o 20:22, Krzysiek K. napisał:

Nawet szyby prosto nie potrafią oszlifować na odcinku 40 cm.Różnica 3mm.

Krzysztof kiedy ostatni raz miałeś wzorcowany kątownik :D

Ja ze zbiornika z Erybki jestem bardzo zadowolony . Wykonany zgodnie z rysunkiem technicznym który dostarczyłem do zamówienia. Estetyka klejenia jak najbardziej na plus. Zamawiałem 120x60 dostałem 1200mm x599,5mm . Nie jestem wariatem żeby im mierzyć przekątną na zbiorniku albo zakładać reklamację z powodu 3mm rozbieżności pomiędzy rozstawem otworów w kominie i 4mm rozbieżności między osią otworów.

Najważniejsze że zbiornik pomimo mojego partactwa i ugięcia podstawy (blatu) stoi i nie cieknie już kilka lat :) Sump i dolewka wykonana w tym samym standardzie.

Kajtek77

Kajtek77

W dniu 24.03.2019 o 20:22, Krzysiek K. napisał:

Nawet szyby prosto nie potrafią oszlifować na odcinku 40 cm.Różnica 3mm.

Krzysztof kiedy ostatni raz miałeś wzorcowany kontownik :D

Ja ze zbiornika z Erybki jestem bardzo zadowolony . Wykonany zgodnie z rysunkiem technicznym który dostarczyłem do zamówienia. Estetyka klejenia jak najbardziej na plus. Zamawiałem 120x60 dostałem 1200mm x599,5mm . Nie jestem wariatem żeby im mierzyć przekątną na zbiorniku albo zakładać reklamację z powodu 3mm rozbieżności pomiędzy rozstawem otworów w kominie i 4mm rozbieżności między osią otworów.

Najważniejsze że zbiornik pomimo mojego partactwa i ugięcia podstawy (blatu) stoi i nie cieknie już kilka lat :) Sump i dolewka wykonana w tym samym standardzie.

Kajtek77

Kajtek77

W dniu 24.03.2019 o 20:22, Krzysiek K. napisał:

Nawet szyby prosto nie potrafią oszlifować na odcinku 40 cm.Różnica 3mm.

Krzysztof kiedy ostatni raz miałeś wzorcowany kontownik :D

Ja ze zbiornika z Erybki jestem bardzo zadowolony . Wykonany zgodnie z rysunkiem technicznym który dostarczyłem do zamówienia. Estetyka klejenia jak najbardziej na plus. Zamawiałem 120x60 dostałem 1200mm x599,5mm . Nie jestem wariatem żeby im mierzyć przekątną na zbiorniku albo zakładać reklamację z powodu 3mm rozbieżności pomiędzy otworami w kominie i 4mm rozbieżności między osią otworów.

Najważniejsze że zbiornik pomimo mojego partactwa i ugięcia podstawy (blatu) stoi i nie cieknie już kilka lat :) Sump i dolewka wykonana w tym samym standardzie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.