Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Żeby nie było wrzucam fotkę akwarium od Przemka, po ponad roku użytkowania. Widać różnicę? 

Bo dla mnie to istna przepaść...

"Fuga" jak od linijki, Zero wyciekow, zero babelkow powietrza, zero odcisków palców, szkło idealnie sfazowane, bez odpryskow.  Tak jest wykonane całe akwarium, choć zamieszczam fotkę tylko jednego rogu. Szyba ma 12 mm, spoina max niecale 2 mm w miejscu, gdzie jest jej najwięcej.  Tam, gdzie jest jej najwięcej to fotka numer dwa ponizej. Pierwsza fota to widok jednego rogu od strony bocznej, fota 2 to ten sam róg od frontu.

 

Od79CpE.jpg

 

gmJ21EJ.jpg

Nik@

Nik@

Żeby nie było wrzucam fotkę akwarium od Przemka, po ponad roku użytkowania. Widać różnicę? 

Bo dla mnie to istna przepaść...

"Fuga" jak od linijki, Zero wyciekow, zero babelkow powietrza, zero odcisków palców, szkło idealnie sfazowane, bez odpryskow.  Tak jest wykonane całe akwarium, choć zamieszczam fotkę tylko jednego rogu.

Od79CpE.jpg

 

gmJ21EJ.jpg

Nik@

Nik@

Żeby nie było wrzucam fotkę akwarium od Przemka, po ponad roku użytkowania. Widać różnicę? 

Bo dla mnie to istna przepaść...

"Fuga" jak od linijki, Zero wyciekow, zero babelkow powietrza, zero odcisków palców, szkło idealnie sfazowane, bez odpryskow.  Tak jest wykonane całe akwarium, choć zamieszczam fotkę tylko jednego rogu.

Od79CpE.jpg

 

Od79CpE.jpg

Nik@

Nik@

Żeby nie było wrzucam fotkę akwarium od Przemka, po ponad roku użytkowania. Widać różnicę? 

Bo dla mnie to istna przepaść...

"Fuga" jak od linijki, Zero wyciekow, zero babelkow powietrza, zero odcisków palców, szkło idealnie sfazowane, bez odpryskow.  Tak jest wykonane całe akwarium, choć zamieszczam fotkę tylko jednego rogu.

Od79CpE.jpg

Nik@

Nik@

Żeby nie było wrzucam fotkę akwarium od Przemka, po ponad roku użytkowania. Widać różnicę? 

Bo dla mnie to istna przepaść...

"Fuga" jak od linijki, Zeto wyciekow, zero babelkow powietrza, zero odcisków palców, szkło idealnie sfazowane, bez odpryskow.  Tak jest wykonane całe akwarium, choć zamieszczam fotkę tylko jednego rogu.

Od79CpE.jpg

Nik@

Nik@

Żeby nie było wrzucam fotkę akwarium od Przemka, po ponad roku użytkowania. Widać różnicę? 

Bo dla mnie to istna przepaść...

Od79CpE.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.