Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Zbiornik jeszcze dobrze nie zastartował , jednak wybiegam nieco w przyszłość i planuję obsadę, konkretnie ryby.

Wielkość nie pozwala na dużą obsadę, więc takiej nie planuję, ryby raczej nieduże i w małej ilości, jednak bardzo podoba mi się Zebrasoma Flavescens i Xanthurum.

O tym drugim nawet nie myślę, rośnie większy ale czy do mojego zbiornika 90x55x55 da radę , Flavescenes ? Mam na myśli młodego , jak podrośnie skłonny jestem go wymienić.

Pytam, bo widzę na różnych stronach różne wymagania a znalazłem np. taki wątek, gdzie ryb jest sporo i między innymi Flavescens.

 

 

pdz

pdz

Zbiornik jeszcze dobrze nie zastartował , jednak wybiegam nieco w przyszłość i planuję obsadę, konkretnie ryby.

Zbiornik nie pozwala na dużą obsadę, więc takiej nie planuję, ryby raczej nieduże i w małej ilości, jednak bardzo podoba mi się Zebrasoma Flavescens i Xanthurum.

O tym drugim nawet nie myślę, rośnie większy ale czy do mojego zbiornika 90x55x55 da radę , Flavescenes ? Mam na myśli młodego , jak podrośnie skłonny jestem go wymienić.

Pytam, bo widzę na różnych stronach różne wymagania a znalazłem np. taki wątek, gdzie ryb jest sporo i między innymi Flavescens.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.