Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Dzisiaj pomierzyłem parametry, NH3, NO2, NO3, PO4 mają 0 od tygodnia, ślimaki pracują.

Sarco polipował do dzisiaj, jednak dzisiaj jest bez polipów chyba cały dzień, jakby zmarszczony, lekko śliski, czy to oznaka problemu, czy gubi skórkę ?

Czy mogę wpuszczać kolejne życie, krewetki, kraby, może jeszcze ślimaki, te, których jest mało, korale a może ze 2 Ocellarisy - tak polecono mi w jednym ze sklepów  ?

Załączam urobek odpieniacza z całego dnia, czyszczę kubełek codziennie - czy to dużo ? czy dobrze go ustawiłem ? pompa na 5 , poziom wody nieco poniżej połowy skali min i max.

Szyby z przodu czyszczę czyścikiem ,  pompy cyrkulacyjne i tylna szyba lekko zaglonione , czyścić je czy zostawić ? co kupić do czyszczenia tylnej szyby ? na przód i boki mam Tunze, bardzo dobrze się sprawuje.

52_skimmer.jpg

pdz

pdz

Dzisiaj pomierzyłem parametry, NH3, NO2, NO3, PO4 mają 0 od tygodnia, ślimaki pracują.

Czy mogę wpuszczać kolejne życie, krewetki, kraby, może ślimaki, te, których jest mało ?

Załączam urobek odpieniacza z całego dnia, czyszczę kubełek codziennie - czy to dużo ? czy dobrze go ustawiłem ? pompa na 5 , poziom wody nieco poniżej połowy skali min i max.

Szyby z przodu czyszczę czyścikiem ,  pompy cyrkulacyjne i tylna szyba lekko zaglonione , czyścić je czy zostawić ? co kupić do czyszczenia tylnej szyby ? na przód i boki mam Tunze, bardzo dobrze się sprawuje.

52_skimmer.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.