Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

20 minut temu, Słony leszcz napisał:

Na forum gdzieniegdzie można trafić na wypowiedzi, że tak mniej więcej po roku zbiornik zaczyna porządnie funkcjonować. Mój ma 1.5, i wg mnie nadal dojrzewa. Ale Ty nie myśl za bardzo tak o tym. Małymi kroczkami do przodu, dorzucaj życia i obserwuj. Dojrzewanie baniaka to nie jest jakiś beznadziejny okres, który trzeba po prostu przetrzymać, to też przecież jest ciekawe. A garstka glonów w jakimś zakamarku? Tym się nie przejmuj, jak długo nie zaczną dominować Ci całego akwarium.

Ty co tydzień tak wszystko mierzysz? Łącznie z potasem, jodem i żelazem? Szacunek;-) Jak dla mnie, wyniki super i nie ma powodów do zmartwień.

Podmianki co tydzień , nie opuściłem żadnej , natomiast z testami to jak pisałem kiedyś jak widzę, że nie ma zmian to odpuszczam.

Podjadę po Żółtka , ewentualnie rozważę innego osobnika z gatunku i z ryb to będzie chyba wszystko.

Zauważyłem tez brak Salariasa i albo się tak kamufluje albo zginął , reszta zdrowa aż miło popatrzeć np. na kolory błazenków czy żaglówkę , wszystkie przy karmieniu się mniej lub bardziej chętnie pokazują , np. jak dobrze nazwy pamiętam debelius i randali siedzą razem pod briareum i pokazują si ęsporadycznie , babka przeniosła cały piasek w jedno miejsce i zrobiła górę a w innych miejscach jest puste dno .... nie chcę jej psuć zabawy i wyrównywać go , zastanawiam się czy w te puste miejsca nie dokupić piasku , wypłukany w RO lub wodzie z podmianki nie powinien narobić bałaganu.

pdz

pdz

18 minut temu, Słony leszcz napisał:

Na forum gdzieniegdzie można trafić na wypowiedzi, że tak mniej więcej po roku zbiornik zaczyna porządnie funkcjonować. Mój ma 1.5, i wg mnie nadal dojrzewa. Ale Ty nie myśl za bardzo tak o tym. Małymi kroczkami do przodu, dorzucaj życia i obserwuj. Dojrzewanie baniaka to nie jest jakiś beznadziejny okres, który trzeba po prostu przetrzymać, to też przecież jest ciekawe. A garstka glonów w jakimś zakamarku? Tym się nie przejmuj, jak długo nie zaczną dominować Ci całego akwarium.

Ty co tydzień tak wszystko mierzysz? Łącznie z potasem, jodem i żelazem? Szacunek;-) Jak dla mnie, wyniki super i nie ma powodów do zmartwień.

Podmianki co tydzień , nie opuściłem żadnej , natomiast z testami to jak pisałem kiedyś jak widzę, że nie ma zmian to odpuszczam.

Podjadę po Żółtka , ewentualnie rozważę innego osobnika z gatunku i z ryb to będzie chyba wszystko.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.