Jump to content
Sign in to follow this  
FREY

Skarpeta filtracyjna dla każdego - darmowa wysyłka dla NR

Recommended Posts

Worek Skarpeta filtracyjna model FB-02

 Skarpeta ma około ~200-250 mikronów 

Wymiary: 12,5 x 26cm

Wielu hobbystów zastanawia się jakiej / w jaki sposób używać wielorazowo skarpety ze względów ekonomicznych. Rozwiązaniem może być skarpeta FB-02 z nietonącym ringiem. Dzięki zamocowaniu jej na zrzucie wody do sumpa otrzymujemy: wstępną filtrację (można włożyć do niego dodatkowo watę do co dobowej wymiany), ogranicza i wygłusza chlapanie. Łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu do wielorazowego użytku.

Dla użytkowników NR specjalna oferta. Przy zakupie wystarczy wpisać w uwagach "Promocja NR"(wybrać np opcję odbiór osobisty by nie doliczyło kosztów wysyłki), opłacić wartość przedmiotu (24zł), a przesyłka będzie na nasz koszt (Poczta Polska). 

Cena 24 zł (kliknij w cenę)

Skarpeta z nietonącym ringiem pozwala na montaż na uchwycie lub utrzyma się na powierzchni wody, dzięki czemu możemy założyć ją bezpośrednio wokół rury spustu wody w sumpie. 

Skarpeta filtracyjna/worek na media filtracyjne pozwala wykorzystać grawitacyjny spust wody do sumpa, przy którego rurze dzięki workowi można użyć różnego rodzajów wkładów. Takie umiejscowienie wymusza przepływ wody przez media znacznie zwiększając ich skuteczność. W ofercie opcjonalnie posiadamy worki/skarpety o różnej przepuszczalności z mocowaniem oraz bez mocowania.

BM-FB-02-git.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.