Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Tak konkretniej.

Akwarium najlepiej ze szkła optiwhite , sump ze szkła zwykłego a sam projekt sumpa zależny jak sobie chcesz zrobić filtrację.

Pompa obiegowa np. Jebao DCP-5000 , cyrkulacyjne Jebao 2 x SOW-8 , odpieniacz to zależnie od kasy , każdy ma inna opinię na temat konkretnych modeli ale generalnie 2x większy niż zalecają do danego litrażu , ja wziąłem Deltec 600i , automatyczna dolewka, filtr RoDi, jak masz kasę to możesz kupić nieco droższe np. obiegowa Tunze , cyrkulacja Gyre.

Lampa to w zależności od kasy , ja zrobiłem sam i wyszło taniej ale wcale nie tanio jak chcesz zrobić na dobrych gratach.

Podobnie szafka/stelaż, zależnie od kasy i tego jak chcesz aby wyglądało.

Skała i piasek tez zależnie od doświadczenia i preferencji , każda osoba powie Ci co innego, ja jako świeżak postawiłem na suchą skałę i piasek, będzie dłużej dojrzewać (wspomaganie bakteriami) ale mam nadzieję mniej burzliwie.

Reszta to drobiazgi, grzałka, hydraulika, czyścik, testy itp.

pdz

pdz

Tak konkretniej.

Akwarium najlepiej ze szkła optiwhite , sump ze szkła zwykłego a sam projekt sumpa zależny jak sobie chcesz zrobić filtrację.

Pompa obiegowa np. Jebao DCP-5000 , cyrkulacyjne Jebao 2 x SOW-8 , odpieniacz to zależnie od kasy , każdy ma inna opinię na temat konkretnych modeli ale generalnie 2x większy niż zalecają do danego litrażu , ja wziąłem Deltec 600i , automatyczna dolewka, filtr RoDi, jak masz kasę to możesz kupić nieco droższe np. Tunze.

Lampa to w zależności od kasy , ja zrobiłem sam i wyszło taniej ale wcale nie tanio jak chcesz zrobić na dobrych gratach.

Podobnie szafka/stelaż, zależnie od kasy i tego jak chcesz aby wyglądało.

Skała i piasek tez zależnie od doświadczenia i preferencji , każda osoba powie Ci co innego, ja jako świeżak postawiłem na suchą skałę i piasek, będzie dłużej dojrzewać (wspomaganie bakteriami) ale mam nadzieję mniej burzliwie.

Reszta to drobiazgi, grzałka, hydraulika, czyścik, testy itp.

pdz

pdz

Tak konkretniej.

Akwarium najlepiej ze szkła optiwhite , sump ze szkła zwykłego a sam projekt sumpa zależny jak sobie chcesz zrobić filtrację.

Pompa obiegowa np. Jebao DCP-5000 , cyrkulacyjne Jebao 2 x SOW-8 , odpieniacz to zależnie od kasy , każdy ma inna opinię na temat konkretnych modeli ale generalnie 2x większy niż zalecają do danego litrażu , ja wziąłem Deltec 600i , automatyczna dolewka, filtr RoDi, jak masz kasę to możesz kupić nieco droższe np. Tunze.

Lampa to w zależności od kasy , ja zrobiłem sam i wyszło taniej ale wcale nie tanio jak chcesz zrobić na dobrych gratach.

Podobnie szafka/stelaż, zależnie od kasy i tego jak chcesz aby wyglądało.

Skała i piasek tez zależnie od doświadczenia , jako świeżak postawiłem na suchą skałę i piasek, będzie dłużej dojrzewać (wspomaganie bakteriami) ale mam nadzieję mniej burzliwie.

Reszta to drobiazgi, grzałka, hydraulika, czyścik, testy itp.

pdz

pdz

Tak konkretniej.

Akwarium najlepiej ze szkła optiwhite , sump ze szkła zwykłego a sam projekt sumpa zależny jak sobie chcesz zrobić filtrację.

Pompa obiegowa np. Jebao DCP-5000 , cyrkulacyjne Jebao 2 x SOW-8 , odpieniacz to zależnie od kasy , każdy ma inna opinię na temat konkretnych modeli ale generalnie 2x większy niż zalecają do danego litrażu , ja wziąłem Deltec 600i , automatyczna dolewka.

Lampa to w zależności od kasy , ja zrobiłem sam i wyszło taniej ale wcale nie tanio jak chcesz zrobić na dobrych gratach.

Podobnie szafka/stelaż, zależnie od kasy i tego jak chcesz aby wyglądało.

Skała i piasek tez zależnie od doświadczenia , jako świeżak postawiłem na suchą skałę i piasek.

Filtr RoDi.

Reszta to drobiazgi, grzałka, hydraulika, czyścik, testy itp.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.