Skocz do zawartości

Historia edycji

Rezus

Rezus

Cześć @@Beti[emoji847] uwierz, że naprawdę sporo czasu spędzam na forum[emoji6] czytam różne tematy, zadaje w google mnóstwo pytań z dopiskiem "nano reef". Problem jest taki że naprawdę większość tematów po prostu zaprzecza się nawzajem albo gdy temat fajnie się rozwija,wydaje mi się ze już zaraz zrozumiem co jest grane i nagle temat się ucina. Tak, jestem bardzo niecierpliwy, zawsze byłem i pewnie zawsze będę[emoji6] ogólnie puki żadne świństwo nie dusi mi korali jestem spokojny. Tak, zaciemnilem na prawie dwa dni a przez następny dzień po prostu nie włączyłem światła. Efekt taki ze te największe glony zrobily sie bardziej miekkie, lekko jaśniejsze Ale tak czy inaczej łatwo się to odsysa. Ryby bez problemu spokojnie pływały gdy odkrylem zbiornik, jedynie euphylia strasznie zmarniala, tak naprawdę dopiero dziś chyba wróciła do siebie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Ogólnie to biorę to na spokojnie. Co do czyszczenia skaly to planuje zrobić taki wężyk który ma szczotke wokół koncowki wezyka od ro. Zrzut do koszyka z wata i gitara. Ogólnie u mnie wata w sumpie nonstop. Dwa dni i brązowa aż miło. Ale woda kryształ cały czas. Wrzuciłem też paczke ceramiki dodatkowo do sumpa

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Rezus

Rezus

Cześć @@beti[emoji847] uwierz, że naprawdę sporo czasu spędzam na forum[emoji6] czytam różne tematy, zadaje w google mnóstwo pytań z dopiskiem "nano reef". Problem jest taki że naprawdę większość tematów po prostu zaprzecza się nawzajem albo gdy temat fajnie się rozwija,wydaje mi się ze już zaraz zrozumiem co jest grane i nagle temat się ucina. Tak, jestem bardzo niecierpliwy, zawsze byłem i pewnie zawsze będę[emoji6] ogólnie puki żadne świństwo nie dusi mi korali jestem spokojny. Tak, zaciemnilem na prawie dwa dni a przez następny dzień po prostu nie włączyłem światła. Efekt taki ze te największe glony zrobily sie bardziej miekkie, lekko jaśniejsze Ale tak czy inaczej łatwo się to odsysa. Ryby bez problemu spokojnie pływały gdy odkrylem zbiornik, jedynie euphylia strasznie zmarniala, tak naprawdę dopiero dziś chyba wróciła do siebie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Ogólnie to biorę to na spokojnie. Co do czyszczenia skaly to planuje zrobić taki wężyk który ma szczotke wokół koncowki wezyka od ro. Zrzut do koszyka z wata i gitara. Ogólnie u mnie wata w sumpie nonstop. Dwa dni i brązowa aż miło. Ale woda kryształ cały czas. Wrzuciłem też paczke ceramiki dodatkowo do sumpa

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.