Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

2 godziny temu, Pawelo2222 napisał:

Nie wiem po co ten link wstawiłeś, chyba, że dla siebie jako przypomnienie.

No dobra, to może inaczej. Kolejny przykład. Masz 2 obciążenia o tej samej mocy dajmy na to 100W. Jedno jest zasilane przez akumulatorem 12V a drugie 24V. Oba akumulatory mają tą samą, przykładową pojemność 9Ah. Czy obciążenia będą pracowały taki sam czas czy nie?

Przy prądzie zmiennym owszem, przy prądzie stałym już nie tak bardzo. A my operujemy na prądzie stałym.

Ja mam jedno urządzenie o mocy 30W i napięciu zasilania 24V. Nie podłącze tego urządzenia bezpośrednio do 12V akumulatora. Już nie mówiąc, że są UPS na 24V (mówię o aku, na wyjściu mają 230V). Rozumiesz dlaczego mówię, że Twój przykład jest tylko teorią ?

VDR

VDR

2 godziny temu, Pawelo2222 napisał:

Nie wiem po co ten link wstawiłeś, chyba, że dla siebie jako przypomnienie.

No dobra, to może inaczej. Kolejny przykład. Masz 2 obciążenia o tej samej mocy dajmy na to 100W. Jedno jest zasilane przez akumulatorem 12V a drugie 24V. Oba akumulatory mają tą samą, przykładową pojemność 9Ah. Czy obciążenia będą pracowały taki sam czas czy nie?

Przy prądzie zmiennym owszem, przy prądzie stałym już nie tak bardzo. A my operujemy na prądzie stałym.

Ja mam jedno urządzenie o mocy 30W i napięciu zasilania 24V. Nie podłącze tego urządzenia bezpośrednio do 12V akumulatora. Już nie mówiąc, że są UPS na 24V. Rozumiesz dlaczego mówię, że Twój przykład jest tylko teorią ?

VDR

VDR

2 godziny temu, Pawelo2222 napisał:

Nie wiem po co ten link wstawiłeś, chyba, że dla siebie jako przypomnienie.

No dobra, to może inaczej. Kolejny przykład. Masz 2 obciążenia o tej samej mocy dajmy na to 100W. Jedno jest zasilane przez akumulatorem 12V a drugie 24V. Oba akumulatory mają tą samą, przykładową pojemność 9Ah. Czy obciążenia będą pracowały taki sam czas czy nie?

Przy prądzie zmiennym owszem, przy prądzie stałym już nie tak bardzo. A my operujemy na prądzie stałym.

Ja mam jedno urządzenie o mocy 30W i napięciu zasilania 24V. Nie podłącze tego urządzenia bezpośrednio do 12V akumulatora.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.