Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

10 minut temu, Pawelo2222 napisał:

Jeśli w to wierzysz, to tak to sobie tłumacz. Jak by to co mówisz rzeczywiście było prawdą, to nikt by nie używał z. buforowych w przedsiębiorstwach, przemyśle czy specjalistycznej aparaturze. Bo po co? Ale rzeczywistość jest inna.

Jak to po co ? Bo do konkretnego rozwiązania nie potrzeba UPSa. Jest prostszy w budowie i tyle. UPS jest wszechstronniejszy, bardziej uniwersalny. Ale jak porównasz UPS 24V aku, z zasilaczem buforowym 24V to jedynie straty na zasilaczu i trafo i tyle w temacie. Wyjdzie w praktyce powiedzmy te kilkanscie minut krocej. Zasilacz buforowy to urządzenie szyte na miarę do konkretnego zadania.  Już Ci pisałem Wielkanoc i Boże Narodzenie.

 

10 minut temu, Pawelo2222 napisał:

Znów odbiegasz od meritum? Po co autorowi 300W jak ma podłączyć 80W? 

to w kontekscie podlaczania lampy LED z porównania Silvi. Wiem ile kosztował mnie zasilacz Meanwella 27V, 22,2A. 
Widzisz wybiórczo to Ty sobie dobierasz przykłady. Za chwilę do tego zasilacza buforowego 80W podłączysz pół osiedla.


 

VDR

VDR

1 minutę temu, Pawelo2222 napisał:

Jeśli w to wierzysz, to tak to sobie tłumacz. Jak by to co mówisz rzeczywiście było prawdą, to nikt by nie używał z. buforowych w przedsiębiorstwach, przemyśle czy specjalistycznej aparaturze. Bo po co? Ale rzeczywistość jest inna.

Jak to po co ? Bo do konkretnego rozwiązania nie potrzeba UPSa. Jest prostszy w budowie i tyle. UPS jest wszechstronniejszy, bardziej uniwersalny. Ale jak porównasz UPS 24V aku, z zasilaczem buforowym 24V to jedynie straty na zasilaczu i trafo i tyle w temacie. Wyjdzie w praktyce powiedzmy te kilkanscie minut krocej.
 

3 minuty temu, Pawelo2222 napisał:

Znów odbiegasz od meritum? Po co autorowi 300W jak ma podłączyć 80W? 

to w kontekscie podlaczania lampy LED z porównania Silvi. Wiem ile kosztował mnie zasilacz Meanwella 27V, 22,2A. 
Widzisz wybiórczo to Ty sobie dobierasz przykłady. Za chwilę do tego zasilacza buforowego 80W podłączysz pół osiedla.


 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.