Skocz do zawartości

Historia edycji

Ironista

Ironista

Generalnie nachodzi mnie taka refleksja odnośnie Waszych wpisów. 

- jedni prorokują - i tak skończysz z patykami

- inni proszą - wkładaj korale choćby miękkie

- inni mają olbrzymią empatie w stosunku do rybek - będzie im smutno

- brakuje mi tylko bardziej ortodoksyjnych haseł typu - korale albo śmierć, bez korali nie jesteś prawdziwym akwarystą, albo w kibicowskim stylu - jeb...ć FO jeb...ć.:lol:

A przecież akwarium z FO może być też przyjazne dla oka. Ukwiały występują w różnych formach i kolorach, bujają polipami aż miło, do tego skała też porasta, a to glonem wapiennym, a to różnymi gloniskami zielonymi. Generalnie nawet z tym walczyć nie trzeba, a wręcz przeciwnie. 

Ja nie neguję tego ż,e zbiornik sps, lps jest cudowny i wiele tu takich. Ale dlaczego od razu tak ortodoksyjnie - bez korali, no weź. Tym bardziej że tego typu zbiorników nie ma na forum za dużo, o ile w ogóle są. Przyznam, że bardziej spodziewałem się reakcji typu - dawaj stary, zobaczymy co z tego wyjdzie. A tu - bez korali ani rusz. Tak sobie dywaguję i decyzje podejmuję. Będzie ukwiałowo-chetonikowo-centropygowo. No i jakieś evergreeny do tego - błazny bo ukwiały, jakiś imperator czy coś w tym rodzaju. No i oczywiście mój ulubieniec, od którego zawsze zaczynałem każdy zbiornik, nawet w przypadku pierwszego nie wiedząc że w nim jest - Salarias fasciatus.

1 godzinę temu, inmar napisał:

Jacek,mam podobny plan,ale zobaczymy jak się potoczy.

Marek obgadamy to sobie przy szklanicy w Ustroniu i wytyczymy nowe szlaki w akwarystyce w kraju, a po kilku szklankach to może nawet i kręte szlaki.:cheers::Mistergrin:Mistergrin

Ironista

Ironista

Generalnie nachodzi mnie taka refleksja odnośnie Waszych wpisów. 

- jedni prorokują - i tak skończysz z patykami

- inni proszą - wkładaj korale choćby miękkie

- inni mają olbrzymią empatie w stosunku do rybek - będzie im smutno

- brakuje mi tylko bardziej ortodoksyjnych haseł typu - korale albo śmierć, bez korali nie jesteś prawdziwym akwarystą, albo w kibicowskim stylu - jeb...ć FO jeb...ć.:lol:

A przecież akwarium z FO może być też przyjazne dla oka. Ukwiały występują w różnych formach i kolorach, bujają polipami aż miło, do tego skała też porasta, a to glonem wapiennym, a to różnymi gloniskami zielonymi. Generalnie nawet z tym walczyć nie trzeba, a wręcz przeciwnie. 

Ja nie neguję tego ż,e zbiornik sps, lps jest cudowny i wiele tu takich. Ale dlaczego od razu tak ortodoksyjnie - bez korali, no weź. Tym bardziej że tego typu zbiorników nie ma na forum za dużo, o ile w ogóle są. Tym bardziej spodziewałem się reakcji typu - dawaj stary, zobaczymy co z tego wyjdzie. A tu - bez korali ani rusz. Tak sobie dywaguję i decyzje podejmuję. Będzie ukwiałowo-chetonikowo-centropygowo. No i jakiej evergreeny do tego - błazny bo ukwiały, jakiś imperator czy coś w tym rodzaju. No i oczywiście mój ulubieniec, od którego zawsze zaczynałem każdy zbiornik, nawet w przypadku pierwszego nie wiedząc że w nim jest - Salarias fasciatus.

1 godzinę temu, inmar napisał:

Jacek,mam podobny plan,ale zobaczymy jak się potoczy.

Marek obgadamy to sobie przy szklanicy w Ustroniu i wytyczymy nowe szlaki w akwarystyce w kraju, a po kilku szklankach to może nawet i kręte szlaki.:cheers::Mistergrin:Mistergrin

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.