Jump to content

Ironista

Szlachta Morska
 • Content Count

  1379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About Ironista

 • Rank
  Ironman z Tesco

Informacje o profilu

 • Imię
  Jacek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Włocławek
 • Akwarium
  były różne, teraz nie ma, ale będzie pewnie znowu...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę Cię zaskoczyły tym tarłem, to fakt. Ale jak im ochota nie przejdzie, to za którymś razem na pewno coś się uchowa.
 2. Przyjmują już jakiś pokarm?
 3. A niech mnie Dareczku, piękne maleństwa. Oby jak najwięcej dało się odchować.
 4. Stara zlotowa zasada - Co było na zlocie, zostaje na zlocie.
 5. Dzięki za pamięć. Nie ogarnę się czasowo niestety. Miłej zabawy wszystkim życzę. Włodziu zdrówka dla rodzicielki.
 6. No i mówiłem że będzie elegancko. Uważaj tylko, bo jak te korale wyjdą ze zbiornika, to mogą zeżreć kota, psa, czy tam co jeszcze po domu będzie się wałęsać.
 7. No i jest super, a jak się wyklaruje to będzie nawet elegancko.
 8. Ja tam śledzę wątek i kilka innych w miarę możliwości czasowych, więc nie piszesz dla siebie Szymon. Zgadzam się tutaj z Norbertem, że zawsze zbiornik będzie za mały, zwłaszcza jak korale rosną na potęgę, a u Ciebie zapierdzielają aż miło.
 9. No i elegancko, trochę czasu i będzie miodzio, czyli dzień jak co dzień. Krzysztof, jako stary morski baca wiesz przecież, że plagi najpierw przyjdą, a później i tak sobie pójdą.
 10. Nigdy nie znalazłem żadnej koło zbiornika, pod, za (a przesuwałem przy restarcie). Gdyby jakakolwiek wyskoczyła byłby ślad. Raczej ginęły w zbiorniku. Nie mam kota, psa, innych zwierząt.
 11. Te rybki to chyba jeszcze bardziej tajemniczo znikają niż Anthiasy. W poprzedniej edycji dziewięćsetki wpuściłem kiedyś cztery sztuki, dwie decora i dwie magnifica. Kilka miesięcy cieszyłem się jak głupi, rybki pływały w zgodzie całą czwórką, ba w nocy wszystkie mieszkały razem pod jedną ze skał (kilka tygodni namierzałem gdzie kimają). Nagle w przeciągu kilku tygodni zaczęły znikać po kolei.... i tyle je widziałem.
 12. Jak wpuścisz jedną, to na bank będzie. Jak wpuścisz kilka, to będą się prześladowały w swoim gronie. Ale jak powybierają sobie terytoria, to prześladowania się skończą i będą tylko spory sąsiedzkie. Jacek - w sprawie korali odezwij się jak będziesz w kraju. Poratowałeś mnie kiedyś, poratuję ja Ciebie.
 13. W przypadku żółtków, to powód jest inny. One nie będą drożeć, tylko nie będzie ich wcale przez jakiś czas, bo Amerykanie wprowadzili zakaz odłowów tych ryb.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.