Skocz do zawartości

Historia edycji

Ironista

Ironista

Nie skręcaj tej lampy, bo się nie dam i kranówką dopełnię.:D Nie przywoź żadnych szczepek, przecież nie przeżyją w amoniaku i azotynach. Baniak za świeży będzie.

No fakt, trzeba parę latek tu spędzić żeby Franka pamiętać. To jest Duży Franek dla ścisłości, ale w piwnicy mam jeszcze body wersji podstawowej czyli Małego Franka. Tylko mu pompę dołożyć i może hulać. I pomyśleć że jak osuszałem baniak to chciałem je sprzedać i to za "śmieszne" pieniądze. Na szczęście nie poszły, bo naprawdę super te pienidła Seb robił.

Ironista

Ironista

Nie skręcaj tej lampy, bo się nie dam i kranówką dopełnię.:D Nie przywoź żadnych szczepek, przecież nie przeżyją w amoniaku i azotynach. Baniak za świeży będzie.

No fakt, trzeba parę latek tu spędzić żeby Franka pamiętać. To jest Duży Franek dla ścisłości, ale w piwnicy mam jeszcze body wersji podstawowej czyli Małego Franka. Tylko mu pompę dołożyć i może hulać. I pomyśleć że jak osuszałem baniak to chciałem jest sprzedać i to za "śmieszne" pieniądze. Na szczęście nie poszły, bo naprawdę super te pienidła Seb robił.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.