Skocz do zawartości
S_Y_N_E_K

[S] Reaktor, wkład knop, magnesium pro grotecha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do sprzedania zestaw reaktor(DIY od thcskiby), wkłady(Knop i korallen-zucht, magnesium pro), butla CO2 300g firmy JBL , reduktor, elektozawór od thcskiby, w szafce leży także nie uzywany lajon 112. Za całość chcę ok. 1200 , wszytsko praktycznie nie uzywane. Zdjęcia dodam jutro, zainteresowanych zapraszam na priv i gg. Cena podlega oczywiście negocjacji, jestem otwarty na porpozycje. Jeżeli nie znajdzie się chętny na całość sprzedam na częsci więc możecie pisać wraz z propozycjami cenowymi:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu sprzedajesz ?? rozumiem że to kompletny zestaw ?? brakuje tylko pompy dozującej (jak się nie mylę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompy dozującej nie potrzebujesz reaktor sam zasysa wode, powód - przechodze na płyny

EDIT

Reaktor spokojnie pociągnie akwarium o pojemności 500-550 l , wszystko zalezy od obsady


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobiłem dzisiaj fotki więc są poniżej, możliwośc sprzedania na części, zdjęcia wkładów jutro.

1122-dsc01456a.jpg1122-dsc01455a.jpg1122-dsc01453a.jpg1122-dsc01452a.jpg1122-dsc01450a.jpg1122-dsc01444a.jpg1122-dsc01440a.jpg1122-dsc01436a.jpg1122-dsc01430a.jpg


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie znalazl sie konkretny kupiec na calosc to pomysle nad lyknieciem Lajona. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile za samego Lajona?


Pozdrawiam, Witek

HW: 225l + sump

SW: Pterapogon kaudernii, Cryptocentus cintus, Alpheus bellus, Centropyge argi, Ctenochaetus truncatus, Cypho purpurascens, Siganus vulpinus, Lybia tesselata, 2x Lysmata amboinensis, 2x Lysmata debelius, kilka Gobiodon histrio, kilka ślimaków, różne pustelniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za cały zestaw?, poproszę info na priv.

Pozdrawiam


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaktor(DIY od thcskiby), wkłady(Knop i korallen-zucht, magnesium pro), butla CO2 300g firmy JBL , reduktor, elektozawór nadal na sprzedaż :) leżą w pudełku a może znajdzie się jakiś chętny:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest cena butli z reduktorem + elektrozawór ?

Ps. odezwałem się do Pana na GG jak coś zapraszam na swoje GG#1222902 ( proszę pisać nawet jak jestem niedosepny )


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na prv nic nie mam wiec czekam na odpowiedz na GG :(

Ps. @magdafra ciezko cos rezerwowac skoro zainteresowanych jest wiecej i jak by nie patrzeć to byłem lekko przed Toba a dwa to ze odświeżyłem temat lekko przererminowany bo z 18.01 :(


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butla, reduktor, elektrozawór sprzedane.

Do sprzedania nadal reaktor, wkład knop, magnesium pro grotecha oraz korallen-zucht


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.