Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

21 minut temu, MichalCz napisał:

Nie przelew jest ok. Rura powrotu byla zbyt głęboko w wodzie a potrzebowałem zejść do warsztatu więc wyłączyłem wszystko i poszedłem. Woda opadająca z pompy zassała wode z akwarium i sump przebrał.

To znaczy, że dobrałeś niewłaściwą wielkość sumpa, nie mieści się wody zasana z akwarium. Przy braku prądu będzie zalewać mieszkanie. Możesz zrobić mały otwór na rurze powrotu (tuż nad taflą wody), żeby hydraulika szybciej zassała powietrze i się zapowietrzała, co pozwoli zmniejszyć ilość zasysanej wody.

norbi2222

norbi2222

15 minut temu, MichalCz napisał:

Nie przelew jest ok. Rura powrotu byla zbyt głęboko w wodzie a potrzebowałem zejść do warsztatu więc wyłączyłem wszystko i poszedłem. Woda opadająca z pompy zassała wode z akwarium i sump przebrał.

To znaczy, że doprałeś niewłaściwą wielkość sumpa, nie mieści się wody zasana z akwarium. Przy braku prądu będzie zalewać mieszkanie. Możesz zrobić mały otwór na rurze powrotu (tuż nad taflą wody), żeby hydraulika szybciej zassała powietrze i się zapowietrzała, co pozwoli zmniejszyć ilość zasysanej wody.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.