Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Hej

Skoro przelało się to albo masz za mały sump albo wylot do akwarium za głęboko i zasysa zbyt wiele wody z powrotem.

Mam także UPS Volt 800 + bateria i nie zdecydowałem się na montaż w szafce, ze względu na wilgoć, zachlapanie itp. , stoi poza szafką.

Powodem bulgotania może być zbyt mocno rozkręcony zawór spływu i woda zbyt szybko spływa albo jak masz skręcony i nadal jest to samo to pompa za słabo pompuje , miałem to samo ,  taki odgłos "siorbania".

To moje pierwsze akwarium i zrobiłem tak, pompa na maksa, powoli zacząłem skręcać spływ, jak się woda podniosła do rewizji i zaczęła nią także spływać to powoli obniżałem moc pompy tak do ok. 70%.

pdz

pdz

Hej

Skoro przelało się to albo masz za mały sump albo wylot do akwarium za głęboko i zasysa zbyt wiele wody z powrotem.

Mam także UPS Volt 800 + bateria i nie zdecydowałem się na montaż w szafce, ze względu na wilgoć, zachlapanie itp. , stoi poza szafką.

Powodem bulgotania może być zbyt mocno rozkręcony zawór spływu i woda zbyt szybko spływa albo jak masz skręcony i nadal jest to samo to pompa za słabo pompuje , miałem to samo ,  taki odgłos "siorbania".

To moje pierwsze akwarium i zrobiłem tak, pompa na maksa, powoli zacząłem skręcać spływ, jak się woda podniosła do rewizji i zaczęła nią także spływać to powoli obniżałem moc pompy.

pdz

pdz

Hej

Skoro przelało się to albo masz za mały sump albo wylot do akwarium za głęboko i zasysa zbyt wiele wody z powrotem.

Mam także UPS Volt 800 + bateria i nie zdecydowałem się na montaż w szafce, ze względu na wilgoć, zachlapanie itp. , stoi poza szafką.

Powodem bulgotania może być zbyt mocno rozkręcony zawór spływu albo pompa za słabo pompuje i zbyt szybko spływa, taki odgłos "siorbania".

To moje pierwsze akwarium i zrobiłem tak, pompa na maksa, powoli zacząłem skręcać spływ, jak się woda podniosła do rewizji i zaczęła nią także spływać to powoli obniżałem moc pompy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.