Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Dziś od rana testuję nowe lampy dużej mocy, zabawa kolorami jest przednia! Sterownik od maga daje radę.

IMG-2217.jpg

IMG-2218.jpg

Podniosłem lampy pod sufit bo siła światła jest miażdżąca i boję się o popalenie korali

14 minut temu, elespero napisał:

Nad jakie akwarium ta lampa leci? Chodzi mi o wymiary?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Zrobiłem już kilka lamp o wymiarach: 95cmx25cm ale obecnie buduję lampę o długości 50cmx25cm i następną będę robił o wymiarze 75cmx25cm

Lepiej mieć kilka mniejszych lamp sterowanych jednym wewnętrznym sterownikiem niż jedną długą. Gdy jakiś led się przepali można zdjąć jedną z lamp a inne nadal będą świecić.

Gdy awarii ulegnie ta lampa ze sterownikiem aqma to po prostu inne lampy będą świecić maxymalną mocą i nie będzie wschodów i zachodów ale coś będzie nad akwarium świecić!

14 minut temu, elespero napisał:

Nad jakie akwarium ta lampa leci? Chodzi mi o wymiary?

Te trzy lampy na fotkach wyżej świecą nad moim akwarium długości 320cm

waldek123blau

waldek123blau

Dziś od rana testuję nowe lampy dużej mocy, zabawa kolorami jest przednia! Sterownik od maga daje radę.

IMG-2217.jpg

IMG-2218.jpg

2 minuty temu, elespero napisał:

Nad jakie akwarium ta lampa leci? Chodzi mi o wymiary?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Zrobiłem już kilka lamp o wymiarach: 95cmx25cm ale obecnie buduję lampę o długości 50cmx25cm i następną będę robił o wymiarze 75cmx25cm

Lepiej mieć kilka mniejszych lamp sterowanych jednym wewnętrznym sterownikiem niż jedną długą. Gdy jakiś led się przepali można zdjąć jedną z lamp a inne nadal będą świecić.

Gdy awarii ulegnie ta lampa ze sterownikiem aqma to po prostu inne lampy będą świecić maxymalną mocą i nie będzie wschodów i zachodów ale coś będzie nad akwarium świecić!

10 minut temu, elespero napisał:

Nad jakie akwarium ta lampa leci? Chodzi mi o wymiary?

Te trzy lampy na fotkach wyżej świecą nad moim akwarium długości 320cm

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.