Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

3 minuty temu, Słony leszcz napisał:

Tylko jak to będzie się miało do driverów, które już chyba płyną do Ciebie z państwa środka? Te całe cree to nie na 1.5A są? No chyba, że z założenia je na pół gwizdka będziesz palił pod prądem 700mA. Tyle, że trochę szkoda tych drogocennych cree nie wykorzystać bardziej.

PS. Odpal tę lampę jak najszybciej, bo tu już emocje sięgają zenitu w oczekiwaniu;-) Na szczęście to już weekend, dla mnie przynajmniej:smile_cool:

Drivery będą 700mA i jak wyżej napisałem Cree będą chodzić na 3W z 2W zapasu. Jak dojdą drivery to jak najszybciej odpalę. Sam czekam na przesyłkę z niecierpliwością!

waldek123blau

waldek123blau

1 minutę temu, Słony leszcz napisał:

Tylko jak to będzie się miało do driverów, które już chyba płyną do Ciebie z państwa środka? Te całe cree to nie na 1.5A są? No chyba, że z założenia je na pół gwizdka będziesz palił pod prądem 700mA. Tyle, że trochę szkoda tych drogocennych cree nie wykorzystać bardziej.

PS. Odpal tę lampę jak najszybciej, bo tu już emocje sięgają zenitu w oczekiwaniu;-) Na szczęście to już weekend, dla mnie przynajmniej:smile_cool:

Drivery będą 700mA i jak wyżej napisałem Crde będą chodzić na 3W z 2W zapasu

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.