Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

5 godzin temu, waldek123blau napisał:

No ja też jeszcze czekam na jedną płytkę z pięcioma driverami i na sterownik aqma. Ale tak sobie robotę rozkładam abym nie był bezczynny. Po za tym kolega mnie poprosił abym mu złożył taką lampę więc zanim przyjdą materiały z Chin na jego lampę będę kleił radiatory do blachy i wiercił oraz gwintował - na brak roboty nie narzekam . Chciał bym mieć jakiś wolny dzień na leżenie bykiem!

Praktyki zrób z robienia lamp led sam bym przyjechał ;) 

Co do cyjanu nie wiem czy widziałeś u mnie w temacie jaki fajny efekt daje co prawda zdjęcia w słabej jakości ale coś widać ;) Nawet chodzi mi po głowie dać 4x cyjan, a wywalić fiolet 430nm.

Jeszcze mam dywagacje takie, że białego dałem 4 sztuki 6500k i nie wiem jak odnieść się do barwy akwa wydaję się trochę zbyt biało/żółto ;P Chyba, że finalnie będę go po prostu używał te 40% max :D

sith114

sith114

3 minuty temu, waldek123blau napisał:

No ja też jeszcze czekam na jedną płytkę z pięcioma driverami i na sterownik aqma. Ale tak sobie robotę rozkładam abym nie był bezczynny. Po za tym kolega mnie poprosił abym mu złożył taką lampę więc zanim przyjdą materiały z Chin na jego lampę będę kleił radiatory do blachy i wiercił oraz gwintował - na brak roboty nie narzekam . Chciał bym mieć jakiś wolny dzień na leżenie bykiem!

Praktyki zrób z robienia lamp led sam bym przyjechał ;) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.