Skocz do zawartości

Historia edycji

Arrooss1

Arrooss1

Dokładnie tak jak przedmówca. Miałem podobny trawnik. Bakterie i VSV lane regularnie pomogły. W szczytowym momencie miałem jeszcze więcej zielonego trawnika jak Ty, a teraz w prawie 4 miesięcznym zbiorniku końcówka zielonego. I jeszcze jedno: ceramika do rozwoju bakterii: u mnie Matrix, Siporax i kulki maxpecta.
Patrząć na Twoje fotki przypomina mi się moja "faza" rozwoju zielonego. Jak glon robił się pastelowy, nie tak mocno nasycony zielony to była oznaka, że niedługo zacznie schodzić. Co do podejmowania działań, to na początku olałem. Ale po miesiącu patrzenia się na trawnik zacząłem skubać i wyczyściłem tylną szybę. Czy to coś pomogło - wątpię :D powodzenia życzę i cierpliwości.

Arrooss1

Arrooss1

Dokładnie tak jak przedmówca. Miałem podobny trawnik. Bakterie i VSV lane regularnie pomogły. W szczytowym momencie miałem jeszcze więcej zielonego trawnika jak Ty, a teraz w prawie 4 miesięcznym zbiorniku końcówka zielonego. I jeszcze jedno: ceramika do rozwoju bakterii: u mnie Matrix, Siporax i kulki maxpecta.

Arrooss1

Arrooss1

Dokładnie tak jak przedmówca. Miałem podobny trawnik. Bakterie i VSV lane regularnie pomogły. W szczytowym momencie miałem jeszcze więcej zielonego trawnika jak Ty, a teraz w prawie 4 miesięcznym zbiorniku końcówka zielonego. I jeszcze jedno: ceramika to rozwoju bakterii: u mnie Matrix, Siporax i kulki maxpecta.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.