Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

@luft im więcej ustaleń z ludźmi tym większe szanse na fiasko - jak dla mnie organizuj tj podaj termin, kwotę do wpłaty obejmując podział na pokój i wyżywienie, konto do przedpłaty, opisz krótko atrakcje przewidziane dla dzieci i dorosłych - wszystkim nie dogodzisz, najwięcej do powiedzenia będą miały osoby które nie pojawią się bo formuła, godzina, dzień lub odległość nie pasuje.

Co do grup tematycznych czy dzieci narzekały podczas ostatniego spotkania - chyba nie, więc czy jest sens je oddzielać, do pewnej godziny nikomu nie kolidowały później zrobiła się naturalna selekcja. Być może zabrakło animatora do zajęcia ich czasu, choć wątpię zintegrowały się między sobą chyba na równi co pozostali uczestnicy spotkania. A tak jak wspomniał Jacek - była to tylko jedna doba.

I choć jestem zwolennikiem zlotu centralnego bo z gór 300km z okolic morza 300km. To dotrę gdziekolwiek, byle był dojazd bez szczególnie zimowych warunków.

chwialek

chwialek

@luft im więcej ustaleń z ludźmi tym większe szanse na fiasko - jak dla mnie organizuj tj podaj termin, kwotę do wpłaty obejmując podział na pokój i wyżywienie, konto do przedpłaty, opisz krótko atrakcje przewidziane dla dzieci i dorosłych - wszystkim nie dogodzisz, najwięcej do powiedzenia będą miały osoby które nie pojawią się bo formuła, godzina, dzień lub odległość nie pasuje.

Co do grup tematycznych czy dzieci narzekały podczas ostatniego spotkania - chyba nie, więc czy jest sens je oddzielać, do pewnej godziny nikomu nie kolidowały później zrobiła się naturalna selekcja. Być może zabrakło animatora do zajęcia ich czasu, choć wątpię zintegrowały się między sobą chyba na równi co pozostali uczestnicy spotkania. A tak jak wspomniał Jacek - była to tylko jedna doba. I choć jestem zwolennikiem zlotu z gór 300km z okolic morza 300km. Lecz dotrę gdziekolwiek, byle był dojazd bez szczególnie zimowych warunków.

chwialek

chwialek

@luftim więcej ustaleń z ludźmi tym większe szanse na fiasko - jak dla mnie organizuj tj podaj termin, kwotę do wpłaty obejmując podział na pokój i wyżywienie, konto do przedpłaty, opisz krótko atrakcje przewidziane dla dzieci i dorosłych - wszystkim nie dogodzisz, najwięcej do powiedzenia będą miały osoby które nie pojawią się bo formuła, godzina, dzień lub odległość nie pasuje.

Co do grup tematycznych czy dzieci narzekały podczas ostatniego spotkania - chyba nie, więc czy jest sens je oddzielać, do pewnej godziny nikomu nie kolidowały później zrobiła się naturalna selekcja. Być może zabrakło animatora do zajęcia ich czasu, choć wątpię zintegrowały się między sobą chyba na równi co pozostali uczestnicy spotkania. A tak jak wspomniał Jacek - była to tylko jedna doba. I choć jestem zwolennikiem zlotu z gór 300km z okolic morza 300km. Lecz dotrę gdziekolwiek, byle był dojazd bez szczególnie zimowych warunków.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.