Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

W dniu 19.05.2019 o 18:30, TMK napisał:

 

Niestety aiptasie nie przeżyły.

Jeszcze z rok temu bym nie zrozumiała ubolewania nad aiptasia ;) widać nie są one aż tak żywotne, ale to jeszcze nie do końca wiadomo. Jak skała wróci do akwarium i zostanie oświetlona  to może się okazać, że sporo ich przetrwało. One potrafią przeżyć nawet polewanie wrzątkiem czy octem...

Aiptasie teraz ciężko zdobyć.  Myślałam, że nie mam juz berghii, bo ostatnie 3 sztuki, które miałam w pojemniku hodowlanym padly, ale w innym zbiorniku pojawiły się nie wiadomo skąd. Jesli uda mi się  znow je rozmnozyć (jaja są) i będziesz miała czym karmić, to podaruję Ci dwie, żebyś mogła odbudować hodowle. 

Nik@

Nik@

W dniu 19.05.2019 o 18:30, TMK napisał:

 

Niestety aiptasie nie przeżyły.

Jeszcze z rok temu bym nie zrozumiała ubolewania nad aiptasia ;) widać nie są one aż tak żywotne, ale to jeszcze nie do końca wiadomo. Jak skała wróci do akwarium i zostanie oświetlona  to może się okazać, że sporo ich przetrwało. One potrafią przeżyć nawet polewanie wrzątkiem czy octem...

Aiptasie teraz ciężko zdobyć.  Myślałam, że nie mam juz berghii, bo ostatnie 3 sztuki, które miałam w pojemniku jodowlanym padly, ale w innym zbiorniku pojawiły się nie wiadomo skąd. Jesli uda mi się  znow je rozmnozyć (jaja są) i będziesz miała czym karmić, to podaruj Ci dwie, żebyś mogła odbudować hodowle. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.