Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

U mnie akwarium świeże, mam już kilka rybek i korali i to co zauważyłem to mam 4 Zoasy , 3 są ładne a jeden marniał i myślałem, że tak musi być, że zejdzie ale zauważyłem, że Salarias sobie go upodobał, przyłazi i kładzie się cały na nim i tak leży, przełożyłem go na skałkę po drugiej stronie akwarium ale na tej samej wysokości i do świetności daleko ale wygląda lepiej.

Druga sprawa, to podmiany, robiłem dopiero dwie ale zauważyłem jakby po niej korale lepiej wyglądały drugiego dnia a i ryby są jakby bardziej ruchliwe.

Same korale też wyglądały średnio jak miałem wszystko wyzerowane, jak PO4 i NO3 nieco skoczyło (niewiele) to i one wyglądają ładniej, kolory ładniejsze.

Na razie to takie obserwacje świeżaka ;-)

pdz

pdz

U mnie akwarium świeże, mam już kilka rybek i korali i to co zauważyłem to mam 4 Zoasy , 3 są ładne a jeden marniał, zauważyłem, że Salarias sobie go upodobał, przyłazi i kładzie się cały na nim, przełożyłem na skałkę po drugiej stronie na tej samej wysokości i wygląda lepiej.

Druga sprawa, to podmiany, robiłem dopiero dwie ale zauważyłem jakby po niej korale lepiej wyglądały drugiego dnia a i ryby są jakby bardziej ruchliwe.

Same korale też wyglądały średnio jak miałem wszystko wyzerowane, jak PO4 i NO3 nieco skoczyło (niewiele) to i one wyglądają ładniej, kolory ładniejsze.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.